Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Penta dokončila druhú etapu Novej Terasy a pripravuje trojku

28.07.2017, 05:01 | ds | © 2017 News and Media Holding

Na košickom sídlisku Terasa pribudli ďalšie dve stovky nových bytov a takmer pol stovky rodinných domov. Developerská spoločnosť Penta dokončila druhú etapu projektu Nová Terasa.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 4

Prvé štyri bytové domy a všetky rodinné domy už majú kolaudačné rozhodnutie a boli odovzdané novým majiteľom. Zvyšné štyri bytovky aktuálne prechádzajú kolaudáciou, jej ukončenie očakáva developer na jeseň.

Druhá etapa Novej Terasy spolu priniesla 216 bytov a 48 rodinných domov. Predaných je 90 percent bytov a tri štvrtiny rodinných domov. V rámci prvej etapy dokončenej už pred štyrmi rokmi vzniklo 165 bytov a dva obchodné priestory.

Nová Terasa 2 je dokončenáZdroj: Penta Investments

Architektúru oboch etáp navrhol ateliér Vallo Sadovsky Architects a získal za ňu nominácie na ocenenia CEZAAR, CIJ Awards Slovakia, Cena Arch alebo Stavba roka. Komplex je koncipovaný okolo centrálnej pešej zóny do súkromných a poloverejných vnútroblokov. Jeho súčasťou sú aj zelené plochy, multifunkčné ihrisko, detské ihriská, gril či bežecký chodník okolo celého areálu.

Neprehliadnite

Projekt bol od začiatku konzultovaný s miestnou samosprávou a občianskymi združeniami. „Všetky zúčastnené strany boli už pri počiatočnej tvorbe konceptu projektu a architektonickej súťaži, pričom viaceré pripomienky občianskych združení sme zapracovali priamo do finálneho projektu,“ hovorí Marcel Martišek, projektový manažér v Penta Real Estate Slovensko.

Penta už pripravuje aj tretiu etapu projektu. V piatich domoch má priniesť 225 bytov a jej súčasťou sú aj samostatné objekty občianskej vybavenosti. V súčasnosti prebieha stavebné konanie, začiatok výstavby je plánovaný na polovicu roku 2018.

Nová Terasa 2 je dokončenáZdroj: Penta Investments

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 4

Tagy Nová terasa, Penta

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE - ZÁHORSKÁ BYSTRICA

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE  - ZÁHORSKÁ BYSTRICA Vyberte si bývanie v nádhernom byte s vlastnou predzáhradkou, v byte s balkónom a lodžiou, či byte na najvyššom poschodí s veľkou terasou v príjemnej lokalite.

POSLEDNÉ DVA BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY!KRAMÁRE

Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v lukratívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát