Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Penta predstavila detaily Čulenovej od Zahy Hadid

10.11.2015 | Daniel Suchý

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

10.11.2015 | wtf

Pentacke PR...

10.11.2015 | petoBA

a? je to jeden z najvacsich a dlhoocakavanych realitnych projektov v BA, tak teraz ma Trend robit cenzuru a mlcat lebo Penta?
Ci teraz vsetky media, ktore tento projekt spomenu, budu pentacke media?
A ja ako clovek, ktory caka a tesi sa na tento projekt, budem oznaceny za Penta trola?:))))10.11.2015 | zabudolsomnick

Na tento projekt sa naozaj teším. Ja si myslím, že Penta je jeden z mála developerov produkujúcich slušné projekty. Páči sa mi decentnosť ich projektu Pri Mýte. Alebo Digital Park považujem za najlepší office v meste. Vždy keď som v nejakom office od HB Reavis na návšteve sa utvrdím v tomto názore. Držme si prsty, nech to Penta zvládne. A prosím oveľa lepšie ako tie dve agresívne a podľa mňa škaredé veci meno Panorama City...

10.11.2015 | Pietrino

Pekna prezentacia, pekny projekt. Porovnajte kvalitu projektu oproti HB reavis a Panarome hned vedla. Tento projekt je o par urovni vyssie. Je tu velka zelena plocha, pridana architektura budov - ne len kvadre a ihlany ako projekty vedla.
Pozrite HB reavis projekt vedla a Panoramu city. Tie zelen ani nevideli. Cisto iba co najviac metrov urobit.
Ja tak tajne dufam niekedy, ze ked tu uz HB reavis a JaT ryzuju a kradnu ako sa da, tak raz postavia aj nieco s pridanou hodnotou.

10.11.2015 | B0B

povodny projekt osekali teda riadne, skoro az na kost..

10.11.2015 | citatelTrendu

"Milôujem" vizualizácie robené zrejme z vrtuľníka, keď sa však človek pozrie podrobnejšie, zeleň dude na vyvýšenom prízemí, nie v rovine, takže obyvatelia uvidia z oklia klasicky ako sme zvyknutí betón. A čo sa týka penty, sphlas digital park je podarený projekt, inak je to jedna hnus*á mafiánska firma a keby sme boli právny štát, tak by sa tu majitelia vyšierali za mrežami. A ešte ich chcete podporovať, však vlastnia takmer celé Slovensko. nenažranci!

10.11.2015 | čézare

skoda sanca bola spravit nieco super. ano toto je velky nadstandard ale stale je to slabe v porovnani so zahranicim.
kazdopadne lepsie ako dnesny stav a burina.

10.11.2015 | Anonym

Nemám nič voči Zahe Hadid, ale Trend mi pripadá ako jej reklamný bulletin... Už je to vážne nápadné. To skutočne neexistuje na celom svete iný architekt so zaujímavými projektami ?

13.11.2015 | Krumpi

Nielen Trend ale kopa iných architektonických webov píše o nej dosť často, napr ArchDaily