Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Petržalský Hájpark spustí druhú etapu, pribudne 84 bytov

10.02.2015, 05:40 | Ľuboš Mistrík | © 2015 News and Media Holding

Bratislavská Petržalka bude mať v ponuke ďalšiu necelú stovku bytov. Developerská spoločnosť Imagine Development po vypredaní prvej fázy spustí predaj druhej etapy v rámci svojho projektu Hájpark neďaleko dostihovej dráhy na Kutlíkovej ulici. Aktualizované o ceny, 17:00

  • Tlačiť
  • 0

Znamená to ďalších 84 jedno- až päťizbových bytov s rozlohou 36 až 142 m2. Vyrastú v troch domoch, ktoré budú mať 3, 6 a 7 nadzemných podlaží. Konkrétny cenník má byť známy až o pár týždňov, ale napríklad 1-izbový byt s výmerou 36 m2, balkónom a jedným parkovacím státím stojí 118 200 98 500 eur s DPH. 

Päťizbový byt s výmerou 147 m2, terasou s viac než 80 štvorcami a dvoma parkovacími miestami zasa 420 350-tisíc. Po prepočte tak ide o 2 300 až 3-tisíc 1 900 až 2 500 eur/m2 s daňou.

Spoločnosť prezentuje aj možnosť zvanú Flex - ide o  miestnosť v rámci bytu, z ktorej možno spraviť šatník, malú hosťovskú izbu alebo pracovňu. Každý z bytov je navyše nakreslený vo viacerých dispozíciách, z ktorých možno vyberať.

Druhá fáza už má územné rozhodnutie, štart výstavby predpokladá developer na leto tohto roka a dokončenie na jar 2017. Pribudne aj 143 podzemných parkovacích miest.

Hájpark - aktuálny stavZdroj: Imagine Development

Po dokončení celého projektu vytvorí pätica objektov vnútroblokový park s výmerou vyše 4 500 m2„V rámci druhej fázy vznikne aj objekt pre život susedskej komunity, ktorý je zakomponovaný do spoločného privátneho parku. Zrealizujeme tiež kaviareň a materskú školu,“ informuje Drahan Petrovič z investorskej firmy.

Dvojka nadviaže na prvú etapu vypredanú ešte pred štartom výstavby. Prináša 27 bytov v cenách okolo 2 100 eur/m2 s DPH a majú ju dokončiť na jeseň tohto roka.

Hájpark vyrastá v bývalom technickom areáli, neďaleko dokončeného a skolaudovaného projektu Nový háj, za ktorým okrem Imagine Development stojí firma ITB. Developeri sa tu tiež sústredili na flexibilitu bytov a klientom umožňovali výraznejšie zásahy aj do fasády objektu v podobe umiestnenia balkónov a okien.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Hájpark, Imagine Development

Diskusia (0 reakcií)