Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Pod Kolibou pribudnú aj rodinné domy, Sliačsku a Tupého spojí cesta

27.04.2016, 14:00 | Ľuboš Mistrík | © 2016 News and Media Holding

Lokalita Vtáčnik pod bratislavskou Kolibou na Tupého ulici zažíva v posledných mesiacoch rozvoj viacerých rezidenčných projektov. Obytný súbor nazvaný Eleven prinesie v kopci jedenásť veľkých rodinných domov, kde cena jedného presahuje pol milióna eur. Stojí za ním popradská spoločnosť Mivo Real.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 3

Ide o pozemky nachádzajúce sa blízko železničného mosta spájajúceho Tupého a Pioniersku, po pravej strane smerom k Vinohradisu. Na zvýšenom podloží vyrastú dvojpodlažné mestské vily s výmerou od 200 po 225 štvorcových metrov.

Cena jedného dosahuje podľa predávajúcej realitnej kancelárie Byvano 576- až 637-tisíc eur vrátane DPH. Okrem spomínanej úžitkovej plochy to znamená aj dve parkovacie miesta v garáži a približne dvojárový pozemok.

ElevenZdroj: Mivo Real, s.r.o.

„Počítame s vysokým štandardom vybavenia,“ pre TREND Reality približuje Ivan Saloň z investorskej spoločnosti. Projekt už má právoplatné stavebné povolenie a s prípravnými prácami sa začalo. „Výstavbu plánujeme ukončiť do konca roka 2017,“ dodáva.

Projekt Eleven je súčasťou pripravovanej výstavby v spodnej časti Koliby, kde okrem iného pribudne druhá etapa Belarie, Park pod Kolibou či Nová Koliba. Investori sa dohodli na vybudovaní novej cesty s chodníkmi a dvoma plnohodnotnými pruhmi, ktorá túto časť prepojí s lokalitou Vinohradis, a teda aj so Sliačskou. Nová cesta s rovnakým napojením má viesť i ponad spomínané projekty.

Eleven Koliba - aktuálny stavZdroj: Mivo Real

Rozvoj lokality sa začal až v posledných mesiacoch po tom, čo sa dlhé roky ponúkané pozemky developera GTC stojaceho aj za Vinohradisom rozpredali novým vlastníkom. Postupne tu kreslili nové projekty, ich štart uľahčuje i spracovaný územný plán zóny. Nad naplánovanými novostavbami sa chystá individuálna výstavba rodinných domov.

Spoločnosť Mivo Real, investor Eleven, má za sebou viacero referencií v domovskom Poprade. Patrí jej napríklad biznis center Onyx – jedenásťpodlažný administratívny objekt priamo na pešej zóne, stavala aj dve fázy bytoviek Rubicon či Rezidenciu Sadová a Rezidenciu Chopok v Liptovskom Mikuláši.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 3

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

City Park Ružinov

City Park Ružinov BOND Reality ponúkajú exkluzívne na predaj byty v projekte City Park Ružinov. Na kúpu vám stačí 10% z ceny bytu. Bezkonkurenčné ceny a občianska vybavenosť.

TRNAVSKÁ RESIDENCE

TRNAVSKÁ RESIDENCE Trnavská Residence je TOP ponukou ako investícia alebo ako štartovacie byty. K dispozícií budú 1-2 izb. byty. Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Pridať inzerát