Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Pri mestskom parku v Košiciach vyrastá nový obytný dom

15.06.2017, 00:00 | PR

Inzercia | V centre Košíc sa v týchto týždňoch rozbieha predaj nového rezidenčného projektu. Rezidencia Mestský Park ponúkne jedinečné spojenie lukratívnej lokality, zeleného parku a nadštandardných služieb.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Rezidencia Mestský Park je inovatívnym architektonickým projektom pre ľudí, ktorí milujú symbiózu mesta a prírody. Štvorpodlažný bytový dom vyrastie na rohu Rumanovej a Svätoplukovej ulice, priamo oproti najväčšiemu mestskému parku v Košiciach. Leží tak v absolútnom centre mesta, vďaka čomu sú všetky služby na dosah ruky. Rezidencia bude tiež ponúkať svojim obyvateľom nadštandardné služby, ktoré inde nenájdu. Medzi ne patrí vlastná autoumyváreň v suteréne, detský kútik pre deti s profesionálnym dozorom, uzavreté oddychové átrium, ale aj minipotraviny, či klubová kaviareň umiestnené v zrekonštruovanej historickej časti objektu.

Rezidencia Mestský Park poskytne 41 dvoj- až päťizbových veľkometrážnych bytov s loggiami alebo terasami orientovanými na park alebo do súkromného átria s podlahovou plochou od 47,40 do 141,10m2. Ceny sa pohybujú od 1 587 do 2215 eur za štvorcový meter vrátane DPH. Zaujímavosťou je, že investor dáva na výber 3 spôsoby financovania kúpy bytu, pričom pri niektorých alternatívach je možné získať aj 3% zľavu z celkovej ceny bytu. Byty budú odovzdávané v stave holobytu, je možné si k nim dokúpiť pivničné priestory v rôznych veľkostiach podľa vlastného výberu.

Parkovanie bude zabezpečené 51 parkovacími miestami rôznej veľkosti umiestnenými v suteréne objektu odkiaľ sa pohodlnými výťahmi obyvatelia dostanú priamo ku vstupu do bytu. Okrem podzemných parkovacích miest je možné využiť aj parkovanie v blízkosti objektu na vyhradených miestach pre rezidentov.

Za týmto unikátnym projektom stojí spoločnosť ENVIROLINE, ktorá je okrem iného ocenená “Pečaťou stability” ako aj “Spoločensky zodpovedný podnik” Národným informačným strediskom Slovenskej republiky. “Našou víziou je zrealizovať kvalitný bytový dom, ktorý ponúkne novú úroveň bývania s výbornou dostupnosťou pre rôzne aktivity v centre mesta” hovorí Ing. Ladislav Hnidiak, konateľ spoločnosti Enviroline. V otázke kvality má investor jasno, na výstavbu tehlového bytového domu sa použijú akustické izolačné tehly, hliníkové izolačné trojsklá, v každom byte bude zabezpečené elektrické podlahové vykurovanie so samostatnou reguláciou a množstvo ďalších detailov, ktoré zabezpečia, aby si noví obyvatelia mohli užívať pohodové, tiché a solídne bývanie.

So stavebnými, výkopovými prácami investor už začal, kolaudácia je naplánovaná na koniec roka 2018.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Tagy PR články