Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Pri nákupnom centre Pezinka vyrastie 120 bytov

19.04.2017, 14:00 | ds | © 2017 News and Media Holding

Na okraji Pezinka, v blízkosti nedávno otvoreného Kauflandu, nákupného centra Mólo, Tesca a Lidlu sa chystá výstavba bytov. Projekt seneckej spoločnosti počíta s piatimi domami so 120 bytmi aj s občianskou vybavenosťou v parteri.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 6

Spoločnosť Senpet predložila štátnym orgánom na posúdenie zámer výstavby Polyfunkčných objektov. Na ploche vyše 1,1 hektára chce začať stavať na budúci rok. Do roku 2020 tu plánuje na etapy postaviť päť bytových domov a preinvestovať vyše osem miliónov eur.

Objekty majú navrhnuté zhodne po štyri podlažia a podkrovie, bez podpivničenia. V každom má byť 24 bytov, z toho polovica dvojizbových, osem trojizbových a štyri jednoizbové apartmány. Na prízemí vznikne vždy päť priestorov pre služby a vybavenosť.

Polyfunkčné objekty Pezinok - situáciaZdroj: Senpet

Spolu je navrhnutých 120 bytov s výmerami od 28 do 82 štvorcových metrov, takmer 1 600 štvorcových metrov prenajímateľnej plochy pre občiansku vybavenosť a 206 parkovacích miest na povrchu. Územie je napojené na Limbašskú cestu, v rámci projektu sa plánuje napojenie aj na Obchodnú ulicu.

Výstavba je umiestnená v areáli spoločnosti Eminens medzi Limbašskou a Obchodnou ulicou v časti Grinava. „Areál tvorí viacero stavebných objektov a spevnených plôch, vnútroareálové komunikácie, prvky technickej a dopravnej infraštruktúry, plochy s panelovým povrchom, vinohrady a prevažne náletová zeleň,“ opisuje sa v zámere súčasný stav.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 6

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát