Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Pri Piešťanoch pripravujú Rezidenciu Beňovského, ponúkne tridsiatku bytov

18.05.2017, 14:00 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Nový rezidenčný projekt sa rozbieha pri Piešťanoch. Spoločnosť Stavoprac v týchto dňoch začína so stavebnými prácami na Rezidencii Beňovského, ktorá vo Vrbovom vytvorí asi tridsiatku bytových jednotiek.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

TREND.24

Nový projekt vzniká medzi ulicami M. A. Beňovského a Komenského v centre Vrbového. Na ploche s rozlohou 1 693 štvorcových metrov vyrastie trojica štvorpodlažných budov. V jednom podzemnom podlaží bude situovaná garáž pre 43 automobilov.

Celkovo má projekt priniesť 29 bytových jednotiek a tri nebytové priestory. „Skladba bytov je sedem garsóniek, 10 dvojizbových a 12 trojizbových bytov,“ vysvetľuje pre TREND Reality Michal Žitník, realitný konzultant spoločnosti Neoreal, ktorá má na starosti predaj projektu.

Neprehliadnite

Spoločnosť už začala s predajom bytov. V uvádzacej akcii sa ceny bytových jednotiek pohybujú od 1 129 do 1 698 eur za štvorcový meter. Napríklad za trojizbový byt na druhom podlaží s rozlohou 71,43 štvorcového metra pýta developer v uvádzacej akcii 89 900 eur. Po akcii je byt drahší o necelých 10-tisíc eur.

V cene každého bytu je pivničná kobka. Parkovacie stojiská predáva investor za deväťtisíc eur. „Výstavba projektu sa začína v týchto dňoch a kolaudáciu plánujeme na apríl 2018,“ Konštatuje M. Žitník. Autorom architektonického návrhu je štúdio beef architekti.

Rezidencia BeňovskéhoZdroj: Stavoprac/beef architekti

Za Rezidenciou Beňovského stojí spoločnosť Stavoprac, ktorá má za sebou viacero  projektov v Piešťanoch, Bratislave či Prešove. V kúpeľnom meste realizovala polyfunkčné objekty Nuit a Teplická, v Prešove zase Obchodný dom Empíria.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy TREND.24

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

POSLEDNÉ DVA BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY!KRAMÁRE

Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v lukratívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Pridať inzerát