Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Projekt Floriánska Royal začal s predajom, ponúka 68 bytov

11.07.2017, 14:00 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Ponuka na realitnom trh v Košiciach je o niečo bohatšia. Do predaja totiž prišlo sedemdesiat bytov projektu Floriánska Royal. Projekt na realizáciu čakal niekoľko rokov a jeho majitelia sa ho medzičasom snažili aj predať.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Lokalita, v ktorej má projekt vyrásť, má za sebou bohatú históriu. Ešte v roku 2003 tu chcelo mesto stavať nájomné byty. Projekt však nerealizovalo, keď ho začiatkom roka 2008 predalo spoločnosti J&P&J Slovakia. Podľa denníka Korzár zaplatila firma za pozemky s rozlohou 9 858 štvorcových metrov 1,7 milióna eur.

Košická eseročka však štart projektu odkladala. Na pozemku sa medzitým dokonca objavili reklamné pútače s ponukou na predaj. Lákadlom malo byť aj to, že projekt má platné stavebné povolenie. Pozemky však majiteľa nemenili. Vlani firma ohlásila začiatok stavebných prác a len pred pár dňami spustila predaj bytov.

Neprehliadnite

Projekt je situovaný medzi obchodnými centrami Cassovar a Galéria asi 900 metrov od centra mesta. Celkovo ponúka 68 bytových jednotiek. V ponuke dominujú trojizbové byty, ktorých je v komplexe 51.

Ponuku dopĺňa 14 dvojizbových, dva štvorizbové a jeden päťizbový byt. Investor pritom avizuje, že záujemcovia môžu byty spájať. Zaujímavosťou je aj to, že všetky dvojizbové byty sú umiestnené na prvom podlaží.

Ceny holobytov sa pohybujú v priemere od 1 695 do 1 800 eur za štvorcový meter. Napríklad dvojizbový byt s rozlohou 50,15 štvorcového metra a terasou s rozmerom 5,9 štvorcového metra stojí necelých 90-tisíc eur. Ceny trojizbových bytov sa začínajú na sume 113 815 eur.

Vizualizácie projektu Floriánska RoyalZdroj: Floriánska Royal

K dispozícii je 40 miest v garáži a ďalších 34 v okolí projektu. Za samostatnú garáž pýta investor 13-tisíc eur,  vonkajšie parkovanie ocenil na sedemtisíc eur. V ponuke je pritom aj dvojgaráž, ktorej cenu stanovil predajca na 20-tisíc eur.

Podľa predbežných informácií by mali byť byty k dispozícii majiteľom do konca tohto roka. Generálnym dodávateľom stavebných prác sú Inžinierske stavby. Za projektom stojí spoločnosť Floriánska Royal, ktorá bola skôr známa pod názvom J&P&J Slovakia. 

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Floriánska Royal

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves Štartovacie byty alebo vynikajúca investičná príležitosť. Byty Bystrická v Devínskej Novej Vsi od 85 758 EUR so štandardom v cene. Pozrite si ponuku bytov.

Chete predať nehnuteľnosť? My vieme ako

Chete predať nehnuteľnosť? My vieme ako Poraďte sa zdarma, akú hodnotu má dnes vaša nehnuteľnosť a získajte pri jej predaji čo najviac!

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát