Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Projekt Grand Koliba odhaľuje dizajn nového parku

28.02.2017 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Na Kolibe sa koncom minulého roka začala výstavba nového bytového projektu Grand Koliba Rezidencie. Rovnomenný developer, za ktorým sú aj majitelia predajcu elektroniky Nay, teraz predstavuje verejné priestory. Oddychová zóna zaberie viac ako polovicu z 2,5-hektárového pozemku.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 3

Tagy

Koliba, Nay

Najvyššie položená novostavba na Kolibe prinesie v lokalite Vtáčnik v štyroch štvorpodlažných blokoch spolu 181 bytov od dvojizbových po 4,5-izbové. V predaji sú zatiaľ dva bloky s prevažne väčšími bytmi s výmerami od 46 do 150 štvorcových metrov.

Ceny sa pohybujú od 155-tisíc eur za dvojizbák, trojizbové byty sa začínajú na cene 215-tisíc eur. Štvorcový meter tak vychádza zhruba od vyše 2 200 do vyše 3 000 eur. Vnútorné parkovacie miesto s murovanou pivnicou sa predáva za 11 490 eur, vonkajšie za 7 490 eur, spolu vznikne 455 stojísk.

Od začiatku predaja v júli minulého roka sa predalo viac ako 60 percent bytov. Predaj zvyšných dvoch blokov sa začne v najbližších týždňoch.

Grand Koliba Rezidencie - nový parkZdroj: Grand Koliba

Grand Koliba Rezidencie - nový parkZdroj: Grand Koliba

Byty majú terasy a na prízemí predzáhradky. Kupujúcim budú odovzdávané ako holobyty, budú však vybavené stropným chladením a kúrením, podlahovým kúrením a optickými rozvodmi.

V priestore medzi dvojicou nižšie položených blokov, ktoré zatiaľ nie sú v predaji, vznikne oddychová zóna s rozlohou 13-tisíc štvorcových metrov. Obyvatelia komplexu v nej nájdu relaxačnú terasu s ležadlami, detské ihriská a športovisko. Dominantou parku má byť bronzová fontána, ktorej autorom je sochár Martin Pala.

Grand Koliba RezidencieZdroj: Grand Koliba

Grand Koliba RezidencieZdroj: Grand Koliba

„Najvyššie položená otvorená vodná plocha v Bratislave s fontánou v tvare nadrozmernej žaby sa stane srdcom i symbolom rezidencií Grand Koliba. Náladové osvetlenie fontány dotvorí ideálnu atmosféru pre večerné prechádzky,“ opisuje Michal Mrník, zástupca investora Grand Koliba. Dodáva, že v areáli bude 70 lavičiek a ležadiel s výhľadom na mesto a Malé Karpaty.

Výstavba celého projektu sa začala naraz v decembri minulého roka. Generálnym zhotoviteľom je spoločnosť PSJ Hydrotranzit. Plánovaný čas výstavby je 22 mesiacov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 3

Tagy Koliba, Nay

Realitná inzercia

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších Zahájili sme predaj 3. fázy projektu Nový Ružinov. Ceny sú opäť veľmi priaznivé a v úvode predaja najvýhodnejšie. Rozhodnúť sa rýchlo sa preto oplatí.

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Jarabinky - 2.fáza v predaji

Jarabinky - 2.fáza v predaji Nenechajte si ujsť uvádzacie ceny na prvých 20 bytov v Ružinove. V Jarabinkách si nájdete nové bývanie podľa vašich predstáv.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Pridať inzerát