Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Projekt Grand Koliba odhaľuje dizajn nového parku

28.02.2017 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Na Kolibe sa koncom minulého roka začala výstavba nového bytového projektu Grand Koliba Rezidencie. Rovnomenný developer, za ktorým sú aj majitelia predajcu elektroniky Nay, teraz predstavuje verejné priestory. Oddychová zóna zaberie viac ako polovicu z 2,5-hektárového pozemku.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 2

Tagy

Koliba, Nay

Najvyššie položená novostavba na Kolibe prinesie v lokalite Vtáčnik v štyroch štvorpodlažných blokoch spolu 181 bytov od dvojizbových po 4,5-izbové. V predaji sú zatiaľ dva bloky s prevažne väčšími bytmi s výmerami od 46 do 150 štvorcových metrov.

Ceny sa pohybujú od 155-tisíc eur za dvojizbák, trojizbové byty sa začínajú na cene 215-tisíc eur. Štvorcový meter tak vychádza zhruba od vyše 2 200 do vyše 3 000 eur. Vnútorné parkovacie miesto s murovanou pivnicou sa predáva za 11 490 eur, vonkajšie za 7 490 eur, spolu vznikne 455 stojísk.

Od začiatku predaja v júli minulého roka sa predalo viac ako 60 percent bytov. Predaj zvyšných dvoch blokov sa začne v najbližších týždňoch.

Grand Koliba Rezidencie - nový parkZdroj: Grand Koliba

Grand Koliba Rezidencie - nový parkZdroj: Grand Koliba

Byty majú terasy a na prízemí predzáhradky. Kupujúcim budú odovzdávané ako holobyty, budú však vybavené stropným chladením a kúrením, podlahovým kúrením a optickými rozvodmi.

V priestore medzi dvojicou nižšie položených blokov, ktoré zatiaľ nie sú v predaji, vznikne oddychová zóna s rozlohou 13-tisíc štvorcových metrov. Obyvatelia komplexu v nej nájdu relaxačnú terasu s ležadlami, detské ihriská a športovisko. Dominantou parku má byť bronzová fontána, ktorej autorom je sochár Martin Pala.

Grand Koliba RezidencieZdroj: Grand Koliba

Grand Koliba RezidencieZdroj: Grand Koliba

„Najvyššie položená otvorená vodná plocha v Bratislave s fontánou v tvare nadrozmernej žaby sa stane srdcom i symbolom rezidencií Grand Koliba. Náladové osvetlenie fontány dotvorí ideálnu atmosféru pre večerné prechádzky,“ opisuje Michal Mrník, zástupca investora Grand Koliba. Dodáva, že v areáli bude 70 lavičiek a ležadiel s výhľadom na mesto a Malé Karpaty.

Výstavba celého projektu sa začala naraz v decembri minulého roka. Generálnym zhotoviteľom je spoločnosť PSJ Hydrotranzit. Plánovaný čas výstavby je 22 mesiacov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 2

Tagy Koliba, Nay

Realitná inzercia

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul.

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul. HERRYS exkluzívne ponúka na predaj 2i byt s balkónom v Podunajských Biskupiciach. Byt má výborne dispozičné riešenie a orientáciu na tichú stranu. 109 000 €

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji Využite skvelú ponuku zvýhodnených cien na prvých 25 bytov s kvalitným štandardom a pivničnou kobkou v cene. Zistite viac!

Pridať inzerát