Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Projekt premeny sýpok v Jarovciach ožíva. Hotový má byť o dva roky

13.11.2018 | Tomáš Vašuta

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

13.11.2018 | Brunteles

Vyzerá to veľmi pekne. Ale aj nákladne na realizáciu. Súčasne je tam príliš málo bytov, ktoré prinesú dosť výnosov na krytie nákladov a zisk. Kultúrne centrum si na seba ťažko zarobí... Ale jeho výstavba nemusí byť lacná. Takze alebo to bude vo finále vyzerať celkom inak - lacnejšie, alebo to zaváňa prackou peňazí, alebo ofukom na investorov, ktorí sa na tom podieľajú. Ten projekt
bol na trhu veľmi dlho a zabehnutí developeri oň záujem nemali.

14.11.2018 | Ykb

toto bude jeden fail, preto sa to doteraz nerozbehlo. Ma to velmi malu spadovu oblast, aby sa tam prevadzky uzivili a zaroven ceny bytov su tam vyssie asko v centre. Byvanie v byte na dedine ma byt "low cost", nie premiovka.

14.11.2018 | reddington

Ty si pleties dedinu mimo velkych miest a predmestie.
Dediny pri Bratislave su defakto predmestiami v bezprostrednej blizkosti mesta. Ceny su vysoke lebo ludia sa rozhodli byvat v domoch...tzn. malo ludi nakope, malo plochy na predaj.

Byvat v predmestiach pri Bratislave moze len idiot alebo ten co si nevazi svoj cas.

14.11.2018 | Andrej_sk

Jooj, ale trepes. Jarovce, Rusovce, aj Cunovo, su predmestie, kde ziju ludia co si nevazia cas? 15 min do centra, 15 na koniec Dubravky, ci Lamac, Petrzalku a povodie Dunaja po oboch stranach samozrejme ani neratam. S MHD povedzme raz tolko. Hradza a jazero na skok.

14.11.2018 | Andrej_sk

Mam opacny nazor. Je to uz asi posledna moznost v BA spravit originalne loftove byvanie, ak investor pohne rozumom. A teda to ani nemusi byt drahe (pre investora) v pomere k vynosu.
Ak niekto chce "luxusny" velkorozmerny byt, ale nechce ho na x tom poschodi veziaka a nechce ani haciendu v podobe rodinneho domu, toto je jedina moznost. Cize dopyt tu je. Okrem toho, je to v podstate sucast Petrzalky, cize dostupnost ktorymkolvek smerom, autom ci MHD. Parkovanie urcite jednoduchsie a lacnejsie ako kdekolvek inde.
Jedine minus - tato sprava o rekonstrukcii mlyna sa tu objavuje so zeleznou pravidelnostou a nic sa nedeje.