Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Račianske Rinzle už dokončujú

13.11.2013, 05:40 | Ľuboš Mistrík | © 2013 News and Media Holding

V Bratislave pribúda 89-bytový projekt

  • Tlačiť
  • 2

Rinzle, výrazne propagovaný projekt v hlavnom meste, dokončujú. Jedna z dvoch bytoviek je už takmer hotová, druhú ešte čakajú najmä stavebné práce v interiéri. Pracuje sa aj na vonkajších parkoviskách a okolí.

Investorská spoločnosť Corwin Capital, a.s., postavila na Kadnárovej ulici v blízkosti ďalších novostavieb 89 bytov. Ide o jedno- až štvorizbové byty, niektoré majú aj predzáhradky.

Kolaudácia má prebiehať v najbližších mesiacoch s finálnym termínom niekedy vo februári budúceho roka. „Na jar sa budú sťahovať prví obyvatelia,“ hovorí Ivan Valent, predseda predstavenstva firmy. Podľa neho je predaných 33 bytov.

Výmera bytov sa pohybuje medzi 29 až 102 m2, klienti majú na výber medzi štandardom alebo holobytom. Cenovka je po prepočte na štvorcový meter na úrovni okolo 2-tisíc až 2 100 eur vrátane DPH. K bytom patria pivničné kobky, každá z bytoviek má navyše aj kočikáreň – priestor podobný tomu z tradičných panelákov.

Rinzle - aktuálny stavZdroj: Corwin Capital

Okrem jedného podzemného podlažia vzniká parkovanie aj v okolí budov a medzi objektmi. Celková kapacita je približne 120 miest, vonkajšie státie stojí 3 900 až 4 900, vnútorné zasa 11 900.

Rinzle začali stavať na jeseň 2012. Projekt investor získal od Skansky, ktorá sa postupne zbavovala developerských aktivít na Slovensku. V susedstve už stojí jej projekt pomenovaný Skanska Vineyards, okrem toho aj dve etapy Hroznového sadu.

Pre Corwin Capital ide o prvý projekt vo vlastnej réžii. Za firmou však stoja manažéri z iných developerských firiem. Podľa informácií TRENDreality.sk spoločnosti patria aj ďalšie pozemky a budúci rok rozbehnie nové projekty.

  • Tlačiť
  • 2

Tagy Corwin Capital