Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rande s realitou: Petržalské Slnečnice dostali potrebné svetlo

16.03.2017 | Daniel Suchý

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

17.03.2017 | Andrej_sk

Dojala ma veta - nedávno bol sprevádzkovaný kruhový objazd na konci Petržalky, ktorý by mal výrazne zlepšiť dopravu smerom na Jarovce, Rusovce a Čunovo, ..., pretoze na jednej-jedinej informacno-smerovej tabuli asi z dvadsiatich co su tam, neni spomenute Cunovo, Jarovce, Rusovce. Vsade len Slnecnice, hradza. A to niektore informacne tabule myslim nesplnaju predpisanu velkost pisma.

18.03.2017 | volim teda som

na druhej strane cesty na Jarovce (po novom Azúrovej ulice).... po akom novom? táto cesta má meno Azúrová od 31.5.2012, keď bolo schválené VZN č. 5/2012... https://goo.gl/pLJPf3

....Radová zástavba vyvolala otázniky nahustenými domčekmi s malými pozemkami... v kom vyvolala? domy sú rozpredané a až na par neokrochancov (ktorí museli porušiť dizajnový ráz a ukojiť svoje majetnícke ego) je to pekná štvrť (svečí o tom aj semtam nejaka cena https://goo.gl/Iw1ROa )

01.04.2017 | RolloTomassi

Ten interiérový faux pas s radiátormi, ktorý vidno až z exteriéru sa opakuje nielen na Slnečniciach, ale aj na Novom Ružinove, kde to vidno až z hlavnej cesty... a boh vie ešte kde všade. Najprv som si myslel, že to je len chyba z neodbornosti či nepozornosti, ale teraz nadobúdam dojem, že je to cielené architektonické riešenie. Ako sa hovorí pri renomovaných architektonických kanceláriách, "Architektúra s rukopisom ateliéru..."