Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rande s realitou: Petržalské Slnečnice dostali potrebné svetlo

16.03.2017 | Daniel Suchý

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

17.03.2017 | Andrej_sk

Dojala ma veta - nedávno bol sprevádzkovaný kruhový objazd na konci Petržalky, ktorý by mal výrazne zlepšiť dopravu smerom na Jarovce, Rusovce a Čunovo, ..., pretoze na jednej-jedinej informacno-smerovej tabuli asi z dvadsiatich co su tam, neni spomenute Cunovo, Jarovce, Rusovce. Vsade len Slnecnice, hradza. A to niektore informacne tabule myslim nesplnaju predpisanu velkost pisma.

18.03.2017 | volim teda som

na druhej strane cesty na Jarovce (po novom Azúrovej ulice).... po akom novom? táto cesta má meno Azúrová od 31.5.2012, keď bolo schválené VZN č. 5/2012... https://goo.gl/pLJPf3

....Radová zástavba vyvolala otázniky nahustenými domčekmi s malými pozemkami... v kom vyvolala? domy sú rozpredané a až na par neokrochancov (ktorí museli porušiť dizajnový ráz a ukojiť svoje majetnícke ego) je to pekná štvrť (svečí o tom aj semtam nejaka cena https://goo.gl/Iw1ROa )

Realitná inzercia

Posledný byt v projekte APOLLIS

Posledný byt v projekte APOLLIS HERRYS ponúka na predaj posledný voľný byt v projekte APOLLIS - 3i byt, 96 m2 na 6.p. V cene kuchynská linka,umývačka riadu,podlahy a sanita. Bývajte Q1 2017.

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul.

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul. HERRYS exkluzívne ponúka na predaj 2i byt s balkónom v Podunajských Biskupiciach. Byt má výborne dispozičné riešenie a orientáciu na tichú stranu. 109 000 €

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

REB.SK predáva 5 izbový penthouse na Kolibe

REB.SK predáva 5 izbový penthouse na Kolibe Reb.sk predáva 5-izbový penthouse na Kolibe. Byt má podlahovú plochu 183,20 m2 + terasy o výmere 155,80 m2, nachádza sa na najvyššom poschodí

Pridať inzerát