Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rande s realitou: Petržalské Slnečnice dostali potrebné svetlo

16.03.2017 | Daniel Suchý

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

17.03.2017 | Andrej_sk

Dojala ma veta - nedávno bol sprevádzkovaný kruhový objazd na konci Petržalky, ktorý by mal výrazne zlepšiť dopravu smerom na Jarovce, Rusovce a Čunovo, ..., pretoze na jednej-jedinej informacno-smerovej tabuli asi z dvadsiatich co su tam, neni spomenute Cunovo, Jarovce, Rusovce. Vsade len Slnecnice, hradza. A to niektore informacne tabule myslim nesplnaju predpisanu velkost pisma.

18.03.2017 | volim teda som

na druhej strane cesty na Jarovce (po novom Azúrovej ulice).... po akom novom? táto cesta má meno Azúrová od 31.5.2012, keď bolo schválené VZN č. 5/2012... https://goo.gl/pLJPf3

....Radová zástavba vyvolala otázniky nahustenými domčekmi s malými pozemkami... v kom vyvolala? domy sú rozpredané a až na par neokrochancov (ktorí museli porušiť dizajnový ráz a ukojiť svoje majetnícke ego) je to pekná štvrť (svečí o tom aj semtam nejaka cena https://goo.gl/Iw1ROa )

01.04.2017 | RolloTomassi

Ten interiérový faux pas s radiátormi, ktorý vidno až z exteriéru sa opakuje nielen na Slnečniciach, ale aj na Novom Ružinove, kde to vidno až z hlavnej cesty... a boh vie ešte kde všade. Najprv som si myslel, že to je len chyba z neodbornosti či nepozornosti, ale teraz nadobúdam dojem, že je to cielené architektonické riešenie. Ako sa hovorí pri renomovaných architektonických kanceláriách, "Architektúra s rukopisom ateliéru..."

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát