Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Ružinovské Jarabinky spustili predaj prvej fázy

19.04.2016 | Daniel Suchý | © 2016 News and Media Holding

Do ponuky novostavieb v hlavnom meste pribudol projekt Jarabinky. V prvej fáze je v predaji 120 jednoizbových až trojizbových bytov v cenách okolo 2 000 až 2 200 eur za štvorcový meter. Výstavba by sa mala reštartovať v júni tohto roku. Ide o dokončenie pred krízou rozostavaného a dlho pozastaveného projektu Jarabiny.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 14

Projekt podľa návrhu štúdia SPDe architekti vyrastie v bratislavskom Ružinove, v zóne Mlynské Nivy – Západ, medzi Jarabinkovou ulicou a Mlynskými nivami. Stavať sa bude v troch etapách. Prvá má byť hotová do konca budúceho roka. Výstavba bude postupovať smerom od Jarabinkovej ulice k Mlynským nivám, ako posledná sa má stavať najvyššia budova.

Zástavba sedempodlažných blokov doplnených o 16-podlažnú dominantu vytvorí uzavreté dvory. V štyroch blokoch prvej etapy je v ponuke 33 jednoizbových, 59 dvojizbových a 28 trojizbových bytov. Výmery pri jednoizbákoch sa pohybujú od 40 do 56 štvorcových metrov, pri dvoch izbách od necelých 44 do vyše 57 štvorcov a pri trojizbákoch od 65 do 110 m2.

Jarabinky - vizualizáciaZdroj: Jarabinky

Ceny sa začínajú od 96-tisíc eur, pri dvojizbových od 115-tisíc a trojizbové byty sa predávajú od takmer 152-tisíc do vyše 230-tisíc eur. Ku každému bytu je balkón alebo loggia, niektoré majú aj terasu alebo predzáhradku.

Byty sa predávajú v štandardnom vybavení s pivničnou kobkou v cene. V ponuke je aj 24 komerčných priestorov v nákupnej promenáde na prízemí s celkovou výmerou vyše šesťtisíc štvorcov. Okrem obchodov a služieb by tu malo byť aj fitness centrum či škôlka.

Jarabinky - fázy projektuZdroj: Jarabinky

V druhej etape pribudnú ďalšie tri rovnako veľké bloky a v tretej fáze sa má dostavať rohová veža, z ktorej bolo postavených päť podlaží. Rovnako bývalý developer postavil aj celú podzemnú časť projektu.

Celkovo má projekt Jarabinky podľa nedávno vydaného stavebného povolenia obsahovať 372 bytov a 13 apartmánov, nákupnú galériu a vyše 500 štvorcových metrov administratívy. V podzemnej garáži bude 562 parkovacích miest, ďalších 35 vznikne na povrchu.

Iba pred týždňom informoval o reštarte projektu jeho nový developer Sibareal. Majiteľom a investorom Jarabiniek je akciovka Majetkový Holding, ktorá začiatkom tohto roka prevzala podiel Váhostavu – SK.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 14

Realitná inzercia

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul.

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul. HERRYS exkluzívne ponúka na predaj 2i byt s balkónom v Podunajských Biskupiciach. Byt má výborne dispozičné riešenie a orientáciu na tichú stranu. 109 000 €

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu Otvorili sme 2 nové pracovné pozície v realitnej kancelárii HERRYS v Bratislave. Pozrite si aké - viac info v linku.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy • Ružová ulica - Senec • 3-izbový byt s vlastným kúrením • podlahová plocha bytu 64 m2 + terasa 10 m2 • tichá novovybudovaná lokalita

Pridať inzerát