Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Ružinovské Jarabinky spustili predaj prvej fázy

19.04.2016, 05:00 | Daniel Suchý | © 2016 News and Media Holding

Do ponuky novostavieb v hlavnom meste pribudol projekt Jarabinky. V prvej fáze je v predaji 120 jednoizbových až trojizbových bytov v cenách okolo 2 000 až 2 200 eur za štvorcový meter. Výstavba by sa mala reštartovať v júni tohto roku. Ide o dokončenie pred krízou rozostavaného a dlho pozastaveného projektu Jarabiny.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 14

Projekt podľa návrhu štúdia SPDe architekti vyrastie v bratislavskom Ružinove, v zóne Mlynské Nivy – Západ, medzi Jarabinkovou ulicou a Mlynskými nivami. Stavať sa bude v troch etapách. Prvá má byť hotová do konca budúceho roka. Výstavba bude postupovať smerom od Jarabinkovej ulice k Mlynským nivám, ako posledná sa má stavať najvyššia budova.

Zástavba sedempodlažných blokov doplnených o 16-podlažnú dominantu vytvorí uzavreté dvory. V štyroch blokoch prvej etapy je v ponuke 33 jednoizbových, 59 dvojizbových a 28 trojizbových bytov. Výmery pri jednoizbákoch sa pohybujú od 40 do 56 štvorcových metrov, pri dvoch izbách od necelých 44 do vyše 57 štvorcov a pri trojizbákoch od 65 do 110 m2.

Jarabinky - vizualizáciaZdroj: Jarabinky

Ceny sa začínajú od 96-tisíc eur, pri dvojizbových od 115-tisíc a trojizbové byty sa predávajú od takmer 152-tisíc do vyše 230-tisíc eur. Ku každému bytu je balkón alebo loggia, niektoré majú aj terasu alebo predzáhradku.

Byty sa predávajú v štandardnom vybavení s pivničnou kobkou v cene. V ponuke je aj 24 komerčných priestorov v nákupnej promenáde na prízemí s celkovou výmerou vyše šesťtisíc štvorcov. Okrem obchodov a služieb by tu malo byť aj fitness centrum či škôlka.

Jarabinky - fázy projektuZdroj: Jarabinky

V druhej etape pribudnú ďalšie tri rovnako veľké bloky a v tretej fáze sa má dostavať rohová veža, z ktorej bolo postavených päť podlaží. Rovnako bývalý developer postavil aj celú podzemnú časť projektu.

Celkovo má projekt Jarabinky podľa nedávno vydaného stavebného povolenia obsahovať 372 bytov a 13 apartmánov, nákupnú galériu a vyše 500 štvorcových metrov administratívy. V podzemnej garáži bude 562 parkovacích miest, ďalších 35 vznikne na povrchu.

Iba pred týždňom informoval o reštarte projektu jeho nový developer Sibareal. Majiteľom a investorom Jarabiniek je akciovka Majetkový Holding, ktorá začiatkom tohto roka prevzala podiel Váhostavu – SK.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 14

Realitná inzercia

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves Štartovacie byty alebo vynikajúca investičná príležitosť. Byty Bystrická v Devínskej Novej Vsi od 85 758 EUR so štandardom v cene. Pozrite si ponuku bytov.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v luktatívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

TRNAVSKÁ RESIDENCE

TRNAVSKÁ RESIDENCE Trnavská Residence je TOP ponukou ako investícia alebo ako štartovacie byty. K dispozícií budú 1-2 izb. byty. Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát