Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Slnečnice spúšťajú predaj v ďalšej etape, nová bytovka pribudla aj v ponuke Nuppu

20.02.2020, 12:10 | pol | © 2020 News and Media Holding

Na bratislavskom realitnom trhu pribudlo v ponuke vyše 400 bytov. Nachádzajú sa v dvoch veľkých projektoch Slnečnice a Nuppu, ktoré realizujú developeri Cresco Real Estate a YIT Slovakia. Oba súbory ešte čaká niekoľko etáp.

  • Tlačiť
  • 0

Cresco dalo aktuálne do predaja tri bytové domy pod značkou Slnečnice Pop. Tie sa odlišujú od doterajšej zástavby zóny Mesto architektúrou, ale aj lokalitou – sú umiestnené v blízkosti plánovanej električkovej trate, ktorú mesto plánuje dokončiť v roku 2023.

Tri deväťpodlažné domy sú z dielne Compass Atelier, ktorý navrhol väčšinu budov v Slnečniciach. Na trh prinášajú dovedna 360 bytov, 202 parkovacích miest v podzemnej garáži a 291 na teréne.

Pri parku a škole

Finančným partnerom novej etapy sa stala Slovenská sporiteľňa a výstavba odštartovala v januári tohto roku. S dokončením sa počíta v treťom kvartáli 2022. Prvá etapa (domy T2 a T3) by mala byť hotová v druhom kvartáli 2022.

Obyvatelia by sa po získaní kolaudačného rozhodnutia mohli podľa developera sťahovať v druhom štvrťroku 2023.

Neprehliadnite

„V novej etape zóny Mesto sa zameriavame na aktívnych ľudí, ktorí si kupujú svoje prvé bývanie, a rodiny hľadajúce dostupný domov. Zaujímavá bude určite aj pre nezávislých profesionálov, ako sú architekti či dizajnéri, ktorí si priestor radi prispôsobia podľa seba,“ opisuje Michal Pauer, riaditeľ predaja v Cresco Real Estate.

Výmery jednotiek sa začínajú na 24 štvorcových metroch v prípade jednoizbových bytov po 96 – 140 štvorcových metrov pri štvorizbových.

V etape je spolu 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Cresco Real Estate, Nuppu, Slnečnice, YIT

Diskusia (0 reakcií)