Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Slnečnice spustili predaj bytov v tretej etape zóny Viladomy

08.10.2016 | TREND.sk

Bratislavský rezidenčný projekt Slnečnice sa neustále rozrastá a na trh ponúka nové byty. Developerská spoločnosť Cresco Group spustila predaj bytov v tretej etape zóny Viladomy. Tá bude v priamom susedstve s parkom s rozlohou 14 100 štvorcových metrov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Väčšinu priestoru medzi viladomami tvoria predzáhradky, patriace k prízemným bytom v troch bytovkách označených S13. Prízemie bytových domov S11 a S12 budú tvoriť komerčné priestory.

Neprehliadnite

„Z hľadiska architektúry bytových domov, tretia etapa nadväzuje na koncept viladomov a zároveň ho rozvíja. Pôdorysy vilových domov sú menšie, a rozostupy medzi domami o niečo väčšie. V tomto projekte sme sa zamerali na tvorbu strešnej krajiny, ktorá je tentokrát dvojpodlažná a sú tu tie najatraktívnejšie byty s množstvom denného svetla a väčšími terasami,“ povedal architekt, Juraj Benetin z ateliéru Compass.

Dispozície bytov sú spracované na základe skúseností z predchádzajúcich etáp.

Prvá fáza tretej etapy zóny Viladomy pozostáva z dvoch doskových domov označených S11 a S12 a bytového domu S13. Z celkového počtu 323 bytov je v predaji 285.

Vydanie územného rozhodnutia sa očakáva na jeseň tohto roka, následne prebehne proces vydania stavebného povolenia. S výstavbou by chcel developer začať v druhom kvartáli budúceho roka, s odhadovaným termínom dokončenia v druhom kvartáli roku 2019.

K prvej fáze výstavby bude zároveň vybudovaná prislúchajúca časť parku, ktorého súčasťou bude lúka a ihriská.

Developerská skupina Cresco pred niekoľkými týždňami v rámci obytnej zóny Slnečnice dala do predaja ďalších 360 bytov v rámci bytovky označenej A3 v zóne Mesto.

Zároveň finišuje s prácami na okružnej križovatke spájajúcej Dolnozemskú a Panónsku cestu s výpadovkou na Rusovce.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Cresco, Slnečnice

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji Využite skvelú ponuku zvýhodnených cien na prvých 25 bytov s kvalitným štandardom a pivničnou kobkou v cene. Zistite viac!

Pridať inzerát