Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Staršie byty sa rýchlo predávajú, ale nájmy lacnejú

10.05.2017 | Daniel Suchý

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

11.05.2017 | zdeno111

Toto su komentare skoro ako cez kopirak z roku 2007. Presne ako by som to pocul len vcera. Ceny mozu mierne klesnut ale len v okrajovich castiach a bytoch zo zlymi dispoziciami. Ceny v centre budu rast (donekonecna). Potom daka floskula co sa snazi vysvetlit preco priemerna cena spadla a ze ona vlastne nespadla. Este to o to zlych dispoziciach mi tam chyba. Tie "zle dispozicie" pridali myslim az v roku 2008 / 9 ked to uz zjavne padalo dole.

Toto sa tu omielalo pred krizov a v jemne pozmenenej podobe aj 2 roky ponej. Ako zaujmalo by ma ci nahodou tyto ludia co to pisu nemaju nahodou byt v centre BA

11.05.2017 | zdeno111

teda aby som sa spresnil hlaska "ceny budu stagnovat v okrajovich castiach a stupat v centre" to bolo rok 2007/8.
2008/9 to bolo uz ceny mozu klesnut ale iba mierna v bytoch zo zlymi dispoziciami a okrajovejsich castiach BA. Ceny v centre si hodnotu udrzia alebo budu mierne rast.

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves Štartovacie byty alebo vynikajúca investičná príležitosť. Byty Bystrická v Devínskej Novej Vsi od 85 758 EUR so štandardom v cene. Pozrite si ponuku bytov.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát