Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Stupava má Agátky

26.01.2012, 17:52 | Ľuboš Mistrík | © 2012 News and Media Holding

Na Záhorí dokončili menší stobytový projekt za nižšie ceny

  • Tlačiť
  • 0

V Stupave na severnom okraji hlavného mesta nedávno dokončili ďalší obytný projekt, ktorý má predstavovať alternatívu k bývaniu v Bratislave. Agátky od rovnomenného investora skolaudovali na prelome rokov, dnes priniesol 110 bytov prevažne menších výmer.

Projekt v lokalite medzi Dlhou, Robotníckou a Cementárskou ulicou ponúka výmery od 32 po 80 štvorcových metrov. Ceny bytov sa pohybujú na úrovni medzi 1 350 až 1 500 eur za štvorcový meter vrátane DPH, parkovacie miesto v garáži sa k tomu predáva za 6-tisíc eur. Záujemca si môže vybrať aj vonkajšie státie za 2 600 eur.

Päťpodlažný projekt zložený z troch objektov financovala Všeobecná úverová banka, za investorskou firmou stojí developer Retep Slovakia, s.r.o. Aktuálne je podľa Jany Zámečníkovej z predávajúcej kancelárie ABC Reality predaných zhruba 60 percent bytov.

Firma postavila aj iný menší obytný komplex v bratislavskom Lamači, pomenovaný Arcos. Tu ponúkala byty za cenovky okolo 2-tisíc eur/m2, projekt dokončili v roku 2010.

agatky32

Developer vybudoval v Stupave aj projekt Harmoni, ktorý priniesol vyše 80 jedno- až trojizbových bytov dokončených ešte v roku 2008. Blízko Agátok rozbieha aj budovanie novej obytnej zóny rodinných domov, kde plánuje siete začať a dokončiť ešte v tomto roku.

Jedným z najväčších miestnych projektov v meste je Zipava od stavebno-developerskej skupiny Zipp, kde v dvoch etapách vzniklo viac než 200 bytov. Podľa informácií TRENDreality.sk sa chystá aj tretia etapa.

Foto – Retep Slovakia

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Retep Slovakia

Diskusia (0 reakcií)