Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Tak prudko nerástli ceny bývania už desať rokov

10.07.2018 | ds

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

10.07.2018 | zakaznik

Pred pár dňami tu bol oslavný článok o tom, ako sa zvyšujú platy. :-D

Vývoj v cenách nehnuteľností len potvrdzuje, že v skutočnosti klesá hodnota štátom nanútených peňazí, nie že raketovo stúpa životná úroveň.

Ľudia robia 8 hodín denne 300 dní v roku a plody ich práce zhrabnú nadnárodné banky a skorumpovaní europolitici...

10.07.2018 | sunkaster1

totalna demagogia

len jedna poznamka: rok ma 250 pracovnych dni, narok na dovolenku je dalsich 20 dni

10.07.2018 | sunkaster1

a ak ma niekto bonusove dovolenky - po 33. roku +5, a pripadne este dalsich +5, tak vlastne je 40% roka doma

11.07.2018 | noblesa

Cim vyssie platy, tym vyssie ceny.
Cim nizsie uroky, tym vyssie ceny.
Cim vyssie dotacie do byvania (hypo pre mladych atd..), tym vyssie ceny.

Osobne sa divim, ze tie ceny nie su este vyssie.

11.07.2018 | salamoon

namiesto dotacii hypotek a pod. kravin, ktore zvacsuju kesene bankarov/developerov by mala samosprava stavat najomne byty, tam kde su najviac treba ako napr. v BA, kde sa nestavaju ziadne najomne byty s regulovanym najomnym.. je to ale zamerné, kedze kapitalisti zaangazovani v developerskom biznise vratane majitelov tohto platku nechcu, aby sa takymito stavbami zaberali pozemky vyuzitelne na sukromne ryze a sucasne vyssou ponukou tlacilo na znizovanie cien sukromnych projektov

12.07.2018 | noblesa

V diere ako Slovensko by najomne byty sposobili jedine katastrofalnu korupciu a rodinkarstvo na miestach, kde sa bude rozhodovat o ich pridelovani.

11.07.2018 | olivertwist

a ceny za byty ešte budú stúpať - a to rapídne, pozemkov niet a sú drahé, stavebné náklady rastú extrémne, paneláky sú v zlom stave a náklady na "opravu" sú nerentabilné ...... to všetko (okrem iného) bude dvíhať ceny za byty !!!

12.07.2018 | martin33

Limitom ceny je kupna sila a tam sa ziadne zazraky cakat nedaju. Na druhej strane, cast kupujucich to financuje cez "alobalovy cash" z korupcie a nehnutelnost pouziva len ako ulozisko a "pracku" penazi, tito ludia realne byvat nepotrebuju.