Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Tatra spúšťa štyridsať bytov v Dunajskej Lužnej

11.09.2013, 13:30 | Ľuboš Mistrík | © 2013 News and Media Holding

V satelitnej obytnej zóne pribudne štvorica bytových domov

  • Tlačiť
  • 0

Dunajská Lužná sa rozrastá o ďalšie nové byty. Developerská dcéra Tatra banky – spoločnosť Tatra Residence tu rozbieha výstavbu štyroch menších domov, ktoré nadviažu na dva už realizované.

Ide o druhú etapu projektu pomenovaného Vilové domy Dunajská Lužná rozdelenú do dvoch menších fáz, v každej vzniknú dva štvorpodlažné domy. Dokopy sa počíta so štyridsiatkou nových bytov rôznych výmer – od 50 m2 až po viac než 100 štvorcových metrov.

Ich ceny sa pohybujú medzi 1 200 až 1 300 eur/m2 vrátane DPH, čo je po započítaní plôch balkónov a terás obdobná hranica ako v prvej fáze. Momentálne je podľa oficiálnej webstránky predajcu, Centra bývania, voľná približne štvrtina ponuky.

K bytom je ešte v ponuke garážové miesto za 2 700 eur s daňou a pivničná kobka za 785. Byty na prízemí majú predzáhradky. Najlacnejší voľný byt stojí 66-tisíc.

Kým prvé dva domy v rámci prvej etapy sú už postavené a vypredané, nasledujúce dva majú predpokladaný termín výstavby od mája tohto roka až po budúcoročnú jeseň. Ďalšiu dvojicu plánuje developer rozostavať do konca októbra a dokončiť začiatkom roka 2015.

Tento projekt začal opatrným tempom vyrastať vlani na jar s tým, že jeho pokračovanie záviselo od vývoja predaja. Nakoľko je momentálne voľných už len desať bytov, možno predpokladať, že čoskoro bude výstavba pokračovať ďalej.

Tatra Residence má za sebou niekoľko bytových novostavieb najmä v hlavnom meste. Medzi najznámejšie patrí TatraCity či Tatra Grand Residence. Nedávno v príprave postúpil aj projekt bytoviek na začiatku Devínskej Novej Vsi pri vstupe z Lamača.

Zobraziť Dunajská Lužná Tatra Residence na väčšej mape
  • Tlačiť
  • 0

Tagy Dunajská Lužná, Tatra residence

Diskusia (0 reakcií)