Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Trenčiansky projekt Quadro je na predaj

08.10.2015, 11:00 | Ľuboš Mistrík | © 2015 News and Media Holding

Na trenčianskom trhu pribudol celý projekt na predaj. Developerská spoločnosť T3 Invest prostredníctvom realitnej kancelárie Lexxus ponúka niekoľko rokov pripravované obytné Quadro ďalším investorom.

  • Tlačiť
  • 1

Ide o plánovaný komplex na Zlatovskej ulici, kde je naplánovaných šesť samostatných bytových domov s výškou do najviac šiestich podlaží. Vyrásť tu môže 179 jedno- až štvorizbových bytov, 81 krytých parkovacích miest a 98 vonkajších státí, ako aj 480 m2 nebytových priestorov.

Pozemok vo vlastníctve investora má výmeru niečo vyše jedného hektára, vo vnútrobloku developer nakreslil menší park s detským ihriskom. Quadro má vydané územné rozhodnutie aj stavebné povolenie na siete i samotné bytové domy. Cenu predajca neuvádza, pozemok je dnes prázdny.

Portál TREND Reality o projekte informoval naposledy v roku 2008, kedy bol plánovaný termín dokončenia rok 2010. Firma vtedy zverejnila aj cenník, štvorcový meter chcela predávať za 37- až 41-tisíc Sk/m2 s DPH.

Spoločnosť Otyk Invest má za sebou stavebnú činnosť i viacero vlastných developerských projektov. Jedným z nich je napríklad Panoráma na kopci na Starých Gruntoch v Bratislave, ktorá prešla aj hodnotením v rámci seriálu Rande s realitou.

V Trenčíne aktuálne nepribúda veľa rezidenčných novostavieb, skôr ide o menšie projekty, i keď niekoľko ďalších sa plánuje. Viac než päťdesiatku bytov chce postaviť napríklad firma známeho hokejistu Mariána Hossu v tesnom susedstve svojho športového areálu pri Váhu.

  • Tlačiť
  • 1