Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Trojicu nových projektov pri Volkswagene doplní prestavba

17.05.2017, 13:30 | ds | © 2017 News and Media Holding

Voľné pozemky na severnom okraji Devínskej Novej Vsi smerom k areálu automobilky Volkswagen postupne zapĺňajú nové bytové projekty. Po nedávno ohlásenej trojici novostavieb aktuálne spúšťa predaj aj prestavba staršieho objektu.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Projekt Byty Bystrická prinesie 32 bytov a dva apartmány s 1,5 až štyrmi izbami a s výmerami od 36 do 89 štvorcových metrov. Niektoré majú aj balkóny alebo predzáhradky. Ceny za byty v štandarde s pivničnou kobkou sa pohybujú okolo 1 500 až 1 600 eur za štvorcový meter.

Najlacnejší byt tak stojí 54 900 eur, dvojizbové sa predávajú od 82-tisíc a trojizbové od necelých 117-tisíc eur. Najväčší byt vyjde na 140-tisíc. Cena parkovacieho miesta je štyritisíc eur, spolu je tu 45 vonkajších stojísk. Ide tak o jeden z najlacnejších projektov na trhu.

Neprehliadnite

Prestavba dvojpodlažného objektu bývalého školiaceho strediska sa začala už v marci a hotová má byť v marci budúceho roku. Projekt zahŕňa pozemok s výmerou 8 250 štvorcových metrov v blízkosti križovatky Bystrickej a Bleduľovej ulice. Investorom je spoločnosť Byty Opletalova s ukrajinskými spoločníkmi.

Objekt je posledným v pôvodnej zástavbe rodinných domov na Bystrickej ulici. Za ním pripravuje developerská spoločnosť Iuris výstavbu trojice domov so 156 bytmi pod názvom Amber. V jeho susedstve zas Benuga Slovakia začala s prácami na štvrtej fáze Devínskeho dvora a Kobax Reality stavajú menšiu bytovku Devínske lúky.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Andrej Babiš, Miloš Zeman

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pridať inzerát