Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V areáli Filiálky začínajú stavať Urban Residence

13.10.2016 | TREND.sk

Spustnutý areál bývalej bratislavskej železničnej postupne ožíva. Luxembursko-slovenský developer Lucron Development začína výstavbu obytných domov s názvom Urban Residence. Kolaudácia prvej etapy projektu je naplánovaná na začiatok roka 2018.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy

Lucron

V týchto dňoch prebieha príprava staveniska, ktoré by ku koncu týždňa malo byť pripravené k začatiu výstavby. Zároveň s výstavbou Lucron Development spúšťa aj predaj druhej etapy.

Autormi finálneho konceptu sú Compass Architekti. Ich zámerom bolo oživenie verejného priestoru na oboch stranách Račianskej ulice. Projekt si z Račianskej ulice zachová charakter mestskej triedy so službami a obchodmi, kým na druhej strane bytového domu bude oddychová zelená zóna v podobe parku s rozlohou 6-tisíc štvorcových metrov.

Neprehliadnite

Prechodné pasáže, spájajúce Račiansku ulicu s vnútroblokom a Kukučínovou ulicou otvoria obytný komplex obyvateľom zo susedstva. 

„Susedia sa môžu tešiť na nové kultivované prostredie, obchody a služby. Vzniknú nové chodníky a cyklochodník. Vďaka pasážam bude vnútorný park a ihrisko slúžiť aj obyvateľom susedných domov. Lokalita dostane moderný ráz pri zachovaní mestského vzhľadu,“ hovorí zástupca investora Peter Kavecký.

Projekt tvoria tri samostatné bytové domy: sedempodlažný dom, ktorý bude lícovať Račiansku ulicu, druhý dom so 7 nadzemnými podlažiami a dvoma ustúpenými, ktorý uzatvára vnútroblok. Tretí z objektov je navrhnutý ako 12-podlažný bodový dom v susedstve projektu Pri Mýte.

Investor poskytne priestor občianskej vybavenosti v podobe reštaurácie, bistra, kaviarní či freshmarketu. Nový štandard bývania prinesú aj moderné detaily ako kryté parkovisko bicyklov, parkovisko skútrov či nabíjacia stanica pre elektromobil.

Novinkou je okrem bytov koncept apartmánového bývania. Krátkodobé nájmy aj na menej ako 12 mesiacov sú na západe bežné a veľmi obľúbené. Slúžia nielen cudzincom ako prechodné bývanie, ale aj mladým ľuďom, ktorí ocenia naviac platené služby spojené s údržbou bytu, ale aj upratovanie alebo práčovňu.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Lucron

Realitná inzercia

PREDAJ - 4i byt v Starom Meste BA

PREDAJ - 4i byt v Starom Meste BA HERRYS exkluzívne predáva 4i byt 150 m2 s veľkou 55 m2 terasou. Nadštandardné vybavenie a prémiová lokalita nehnuteľnosti v blízkosti Horského parku.

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších Zahájili sme predaj 3. fázy projektu Nový Ružinov. Ceny sú opäť veľmi priaznivé a v úvode predaja najvýhodnejšie. Rozhodnúť sa rýchlo sa preto oplatí.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji Využite skvelú ponuku zvýhodnených cien na prvých 25 bytov s kvalitným štandardom a pivničnou kobkou v cene. Zistite viac!

Pridať inzerát