Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V bratislavskom Horskom parku pribudne Rezidencia Búdková

09.08.2017, 11:24 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Na realitný trh v Bratislave mieri nový projekt. V susedstve Horského parku pripravujú komplex rezidencia Búdková, ktorý ponúkne 26 nadštandardných bytov. So stavebnými prácami by sa malo začať v týchto dňoch.

  • Tlačiť
  • 3

Projekt vyrastá pri Búdkovej ulici v Starom Meste vedľa projektov Villa Penat a Horský park mestské vily. So spomínanou ulicou má byť spojený súkromnou príjazdovou cestou. Developer pritom hovorí o nadštandardnom bývaní.

V dvoch päťpodlažných bytových domoch chce poskytnúť 26 bytových jednotiek s rozlohou od 75,7 až po 234,33 štvorcového metra. Najväčšiu rozlohu má penthaus na piatom podlaží, ktorý ponúka okrem dvoch kúpelní aj dvojicu terás s celkovou rozlohou niečo vyše 106 štvorcových metrov.

Aj keď sa predaj bytov už oficiálne spustil, na stránke projektu ceny predajca nezverejnil. Aj lokalita však predurčuje k tomu, že cenovky budú vyššie. Napríklad susedný projekt Villa Penat začal predaj bytov pred dvoma rokmi na úrovni od 2 700 až po 3 500 eur za štvorcový meter. Najlacnejší dvojizbový byt začínal na sume 179-tisíc eur.

V ponuke Rezidencie Búdková dominujú dvojizbové jednotky. Celkovo ich bude v projekte 13, ponuku dopĺňa okrem spomínaného penthausu aj sedem trojizbových a päť štvorizbových bytových jednotiek. Počet dostupných parkovacích miest developer neuvádza.

Vizualizácia projektu Rezidencia BúdkováZdroj: Rezidencia Búdková

Okrem súkromnej príjazdovej cesty má byť súčasťou areálu aj zelená oddychová zóna a súkromné detské ihrisko. Investor počíta s tým, že všetky bytové jednotky budú vybavené inteligentným ovládaním.

So stavebnými prácami by sa malo začať v treťom kvartáli tohto roka. Dokončenie stavby je naplánované na posledný kvartál budúceho roka. Na oficiálnej stránke projektu nenájdete meno developera, komplex však vyrastá na pozemkoch spoločnosti A & I.

  • Tlačiť
  • 3