Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V bratislavskom Horskom parku vyrastá Villa Penat

24.06.2015, 11:00 | Ľuboš Mistrík | © 2015 News and Media Holding

V Horskom parku vyrastá menšia novostavba s cenovkami cez tritisíc eur za štvorcový meter. Villa Penat sa nachádza nad Búdkovou cestou priamo v kopci za reštauráciou Parcafe. Vznikne tu 18 bytov z dielne bratislavskej spoločnosti Penat, a.s.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Ich ceny siahajú od približne 2 700 až po 3 500 eur/m2 vrátane DPH, veľkosti dosahujú zasa 54 až viac než 100 štvorcových metrov. Napríklad najlacnejší dvojizbový byt stojí necelých 179-tisíc, trojizbový zasa 338-tisíc.

V súčasnosti ide pravdepodobne o najdrahší rezidenčný projekt v Bratislave, oficiálny web hovorí o tom, že každý byt bude mať vlastný kotol, podlahové kúrenie i hliníkové okná s dvojsklom a predprípravou na vonkajšie žalúzie. Predané sú v súčasnosti dva byty.

Villa PenatZdroj: Penat, a.s.

Parkovanie je zabezpečené v dvoch podzemných podlažiach garáží, kde vzniklo 32 státí. Jedno miesto stojí 19 800 eur s DPH. Výstavba už prebieha, termín dokončenia je stanovený na marec budúceho roka. Prístupová cesta má viesť poza existujúce stavby aj budovu reštaurácie.

Rezidenčné projekty s cenovkami nad tritisíc eur za štvorcový meter po spľasnutí realitnej bubliny už na bratislavskom trhu nebolo vidno. Dovtedy ich bolo niekoľko, napríklad v podobe Eurovey, River Parku, City Gate, Tatra Grand Residence či ďalších.

Dnes sa medzi najdrahšie projekty radí West Hill Park na Drotárskej či Villa Vista na okraji Dúbravky. Okrem toho je viacero menších stavieb najmä v lokalite okolo Horského parku, pod hradom i Slavínom.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Chete predať nehnuteľnosť? My vieme ako

Chete predať nehnuteľnosť? My vieme ako Poraďte sa zdarma, akú hodnotu má dnes vaša nehnuteľnosť a získajte pri jej predaji čo najviac!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

POSLEDNÉ DVA BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY!KRAMÁRE

Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v lukratívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pridať inzerát