Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Británii hľadajú nového kráľa pre minihrad

11.04.2017, 06:00 | ab | © 2017 News and Media Holding

Molly‘s Lodge je malá stavba z 19. storočia, ktorá sa nachádza na severe Británie, niekde medzi Birminghamom a Oxfordom, blízko dediny Little Wolford. Podľa viacerých britských médií ide o najmenšiu stavbu v krajine, ktorú možno nazvať hradom.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Nehnuteľnosť s kamennými oblúkmi, cimburím a vežou, ktorá pôvodne slúžila ako „vrátnica“ k väčšej rezidencii Weston Park, v súčasnosti predávajú za 550-tisíc libier (približne 640-tisíc eur).

Rozloha vyše 2 400 štvorcových metrov zahŕňa rozsiahle záhrady, malý ovocný sad, okrasné jazierko, kúsok parku či výbeh pre kurčatá, uvádza inzerát britskej realitky.

Neprehliadnite

Stavbu okrem spálne zariadili obývacou izbou, jedálňou, kuchyňou, kúpeľňou, k dispozícii má byť aj oddelená prístavba s garážou, niekoľkými menšími izbami a miestom pre ustajnenie koní. Nechýba ani kamenný krb či točité schodisko.

Na Molly‘s Lodge Insider sa dá vďaka priamemu železničnému spoju z Londýna dostať za približne hodinu a 45 minút. Realitky lákajú uchádzačov aj na meno architekta stavby, ktorým je Edward Blore. Podieľal sa napríklad na prácach na Buckinghamskom paláci, v tom čase ešte pre kráľovnú Viktóriu.

Molly‘s Lodge - podkrovie v prístavbeZdroj: www.rightmove.co.uk

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy bývanie, hrady, Veľká Británia

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy • Ružová ulica - Senec • 3-izbový byt s vlastným kúrením • podlahová plocha bytu 64 m2 + terasa 10 m2 • tichá novovybudovaná lokalita

Pridať inzerát