Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V centre Pezinka vyrastá bytový dom Zora

15.02.2017, 14:00 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

V Pezinku začali so stavebnými prácami na projekte Zora. V centre okresného mesta pribudne 17 bytov a ďalších päť ateliérov. Developer počíta s tým, že objekt by mohol byť skolaudovaný na budúcu jar.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Zora

Developer predstavil plán prestavať budovu bývalého kina ešte koncom roka 2013. Oproti Zámockému parku vtedy kreslil štvorpodlažný bytový dom na Sládkovičovej ulici s 18 bytmi a päticou ateliérov so zelenými terasami.

Plány nakoniec v Pezinku jemne pozmenili. „Bytový dom Zora ponúkne dvoj- až štvorizbové byty. V ponuke bude celkom 17 bytov a päť ateliérov,“ hovorí pre TREND Reality Michal Kolenčík, majiteľ realitnej kancelárie Prom Real, ktorá zabezpečuje predaj projektu. V bytovom komplexe by malo byť podzemné parkovisko s 25 miestami, ktoré doplní ďalší 10 vonkajších miest.

Neprehliadnite

V projekte už začali s rezerváciami. „Záujem je vzhľadom na výhodnú lokalitu v centre mesta vysoký. V súčasnosti po pár mesiacoch predpredaja je už 25 percent obsadených bytov a záujem sa zvyšuje ako stavba napreduje,“ hovorí M. Kolenčík.

Priemerné  ceny sa pohybujú od 1 930 do 1 980 eur za štvorcový meter. Napríklad trojizbový byt na treťom podlaží s rozlohou 85 štvorcových metrov a loggiou s výmerou šesť štvorcových metrov stojí niečo vyše 178-tisíc eur. Za garážové státie pýta developer 12-tisíc eur. Cena pivničnej kobky sa pohybuje v rozmedzí od 1 650 do 5 940 eur v závislosti od rozlohy.

Bytový dom ZoraZdroj: Bytový dom Zora

V Pezinku aktuálne betónujú základnú dosku. „Dokončenie hrubej stavby je naplánované na tohtoročný jún, s kolaudáciou sa počíta v apríli 2018,“ predpovedá M. Kolenčík.

Developerské projekty sa Pezinku nevyhýbajú. Koncom minulého roka skolaudovali napríklad projekt Severka, rozrastá sa aj komplex Muškát. Plány stavať pritom ohlásila aj spoločnosť RBG, ktorá chce na sídlisku Sever postaviť päť päťpodlažných domov s 80 bytovými jednotkami.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Zora

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát