Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V centre Pezinka vyrastá bytový dom Zora

15.02.2017 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

V Pezinku začali so stavebnými prácami na projekte Zora. V centre okresného mesta pribudne 17 bytov a ďalších päť ateliérov. Developer počíta s tým, že objekt by mohol byť skolaudovaný na budúcu jar.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Zora

Developer predstavil plán prestavať budovu bývalého kina ešte koncom roka 2013. Oproti Zámockému parku vtedy kreslil štvorpodlažný bytový dom na Sládkovičovej ulici s 18 bytmi a päticou ateliérov so zelenými terasami.

Plány nakoniec v Pezinku jemne pozmenili. „Bytový dom Zora ponúkne dvoj- až štvorizbové byty. V ponuke bude celkom 17 bytov a päť ateliérov,“ hovorí pre TREND Reality Michal Kolenčík, majiteľ realitnej kancelárie Prom Real, ktorá zabezpečuje predaj projektu. V bytovom komplexe by malo byť podzemné parkovisko s 25 miestami, ktoré doplní ďalší 10 vonkajších miest.

Neprehliadnite

V projekte už začali s rezerváciami. „Záujem je vzhľadom na výhodnú lokalitu v centre mesta vysoký. V súčasnosti po pár mesiacoch predpredaja je už 25 percent obsadených bytov a záujem sa zvyšuje ako stavba napreduje,“ hovorí M. Kolenčík.

Priemerné  ceny sa pohybujú od 1 930 do 1 980 eur za štvorcový meter. Napríklad trojizbový byt na treťom podlaží s rozlohou 85 štvorcových metrov a loggiou s výmerou šesť štvorcových metrov stojí niečo vyše 178-tisíc eur. Za garážové státie pýta developer 12-tisíc eur. Cena pivničnej kobky sa pohybuje v rozmedzí od 1 650 do 5 940 eur v závislosti od rozlohy.

Bytový dom ZoraZdroj: Bytový dom Zora

V Pezinku aktuálne betónujú základnú dosku. „Dokončenie hrubej stavby je naplánované na tohtoročný jún, s kolaudáciou sa počíta v apríli 2018,“ predpovedá M. Kolenčík.

Developerské projekty sa Pezinku nevyhýbajú. Koncom minulého roka skolaudovali napríklad projekt Severka, rozrastá sa aj komplex Muškát. Plány stavať pritom ohlásila aj spoločnosť RBG, ktorá chce na sídlisku Sever postaviť päť päťpodlažných domov s 80 bytovými jednotkami.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Zora

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 98 160 EUR

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

REB.SK 4 izbový byt ,Palisády,Staré mesto

REB.SK 4 izbový byt ,Palisády,Staré mesto Reb.sk Ponúka na predaj 4 izbový byt na Palisádoch, Staré mesto, BA I. Byt má úžitkovú plochu 122,30 m2 + pivnica 3,7 m2. Cena v RK.

REB.SK Predaj luxusný 3 izb.byt,-STARÉ MESTO

REB.SK Predaj luxusný 3 izb.byt,-STARÉ MESTO REB.SK ponúka na predaj 3 izb. byt v STARÉ MESTO, ul. Radvanská.Úžitková plocha bytu 164 m2 + loggia 18,57 m2.

Pridať inzerát