Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V centre Pezinka vyrastá bytový dom Zora

15.02.2017 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

V Pezinku začali so stavebnými prácami na projekte Zora. V centre okresného mesta pribudne 17 bytov a ďalších päť ateliérov. Developer počíta s tým, že objekt by mohol byť skolaudovaný na budúcu jar.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Zora

Developer predstavil plán prestavať budovu bývalého kina ešte koncom roka 2013. Oproti Zámockému parku vtedy kreslil štvorpodlažný bytový dom na Sládkovičovej ulici s 18 bytmi a päticou ateliérov so zelenými terasami.

Plány nakoniec v Pezinku jemne pozmenili. „Bytový dom Zora ponúkne dvoj- až štvorizbové byty. V ponuke bude celkom 17 bytov a päť ateliérov,“ hovorí pre TREND Reality Michal Kolenčík, majiteľ realitnej kancelárie Prom Real, ktorá zabezpečuje predaj projektu. V bytovom komplexe by malo byť podzemné parkovisko s 25 miestami, ktoré doplní ďalší 10 vonkajších miest.

Neprehliadnite

V projekte už začali s rezerváciami. „Záujem je vzhľadom na výhodnú lokalitu v centre mesta vysoký. V súčasnosti po pár mesiacoch predpredaja je už 25 percent obsadených bytov a záujem sa zvyšuje ako stavba napreduje,“ hovorí M. Kolenčík.

Priemerné  ceny sa pohybujú od 1 930 do 1 980 eur za štvorcový meter. Napríklad trojizbový byt na treťom podlaží s rozlohou 85 štvorcových metrov a loggiou s výmerou šesť štvorcových metrov stojí niečo vyše 178-tisíc eur. Za garážové státie pýta developer 12-tisíc eur. Cena pivničnej kobky sa pohybuje v rozmedzí od 1 650 do 5 940 eur v závislosti od rozlohy.

Bytový dom ZoraZdroj: Bytový dom Zora

V Pezinku aktuálne betónujú základnú dosku. „Dokončenie hrubej stavby je naplánované na tohtoročný jún, s kolaudáciou sa počíta v apríli 2018,“ predpovedá M. Kolenčík.

Developerské projekty sa Pezinku nevyhýbajú. Koncom minulého roka skolaudovali napríklad projekt Severka, rozrastá sa aj komplex Muškát. Plány stavať pritom ohlásila aj spoločnosť RBG, ktorá chce na sídlisku Sever postaviť päť päťpodlažných domov s 80 bytovými jednotkami.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Zora

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove Vyberte si z našej ponuky bytov, od 1-izbových, cez 2-izbové, 3-izbové až po 4-izbové byty. Nové 3-izbové byty s pivničnou kobkou od 148 000 €! Zistite viac.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát