Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V centre Záhorskej Bystrice pripravujú projekt Floriánka

09.04.2018, 14:09 | Tomáš Vašuta | © 2018 News and Media Holding

V centre Záhorskej Bystrice vyrastá projekt Floriánka. Rezidenčný komplex vytvorí v bratislavskej mestskej časti 24 rodinných domov. Za projektom pritom stoja mená známe skôr z IT sektora.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy

Tempest

Nový projekt vyrastá na priestranstve medzi Pútnickou a ulicou Československých tankistov. Pozemky boli doteraz nevyužívané a sú pokryté náletovou drevinou a trávnatým porastom. Zo všetkých strán je pozemok obkolesený obytnými domami.

Spustili predaj

Na pozemkoch má vyrásť celkom 24 rodinných domov. Investor už začal s predajom. V ponuke sú domy s úžitkovou plochou od 130 do takmer 167 štvorcových metrov. K jednotlivým domom pritom prislúcha pozemok s rozlohou od 192 do 682 štvorcových metrov.

Pozemky, na ktorých má vyrásť projekt FloriánkaZdroj: S12

Ceny jednotlivých domov sa potom pohybujú v rozmedzí od 302 478 do  526 363 eur. Napríklad dvojpodlažný päťizbový dom s úžitkovou plochou 130 štvorcových metrov a pozemkom s výmerou 236,5 štvorcového metra stojí 334 772 eur.

Známe meno

Pri každom dome sú naplánované dve parkovacie stojiská. Developer na stránke hovorí o tom, že nový majiteľ si bude môcť vybrať skladbu fasádnych materiálov a záhradné doplnky. O architektonické stvárnenie projektu sa postaralo štúdio Architekti Šebo Lichý.

Neprehliadnite

Za projektom stojí spoločnosť S12. Doteraz nebola mediálne spájaná so žiadnym developerským projektom. Jej jediným majiteľom je Peter Kotuliak, ktorý zakladal jednu z najväčších IT spoločností na Slovensku - Tempest. Jeho meno figuruje vo vyše dvoch desiatkach ďalších slovenských firiem.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy Tempest