Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V čom spočíva nový rozmer bývania a kde ho v Bratislave hľadať?

20.06.2017, 00:00 | PR

Inzercia | Ponuka bývania na bratislavskom realitnom trhu je v súčasnosti naozaj široká. Aj tak je tu však určitá časť potenciálnych kupujúcich, ktorá si jednoducho nevie vybrať. Nie sú extrémne bohatí ani chudobní, nemajú prehnané nároky či nerealistické predstavy. Majú však nadhľad, často skúsenosti zo zahraničia, kreatívnu myseľ a hlavne svoju vlastnú predstavu o dobrom bývaní.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Je ťažké ich unifikovať. Sú to rodiny s deťmi, mladí single i vitálni seniori. Pracujú ako manažéri, remeselníci, umelci alebo majú vlastné podnikanie. Niektorí prichádzajú domov až večer, pre iných je byt domovom, kanceláriou i miestom, kde sa stretávajú s priateľmi. Čo však majú spoločné, je to, že vyžadujú vysokú kvalitu samotnej stavby, dobrú lokalitu s adekvátnou občianskou vybavenosťou a možnosť individualizovať svoj byt v maximálnej možnej miere.

Jarabinky Grande

Zatiaľ nie je veľa developerov, ktorí by si trúfli naplniť požiadavky tejto náročnej klientely, ale prvé lastovičky v Bratislave už máme. Pozreli sme sa na projekt, ktorý začiatkom júna vyšiel s kampaňou, v ktorej sľubuje „Nový rozmer bývania“. Jarabinky Grande sú aj nie sú nový projekt. V podstate ide o pokračovanie známeho projektu Jarabinky, ktorý už rastie v Ružinove. Nízkopodlažné budovy, dva uzavreté zelené dvory, nákupná pasáž, reštaurácie a vlastné fitness a wellness centrum vytvárajú z Jarabiniek ideálne miesto pre rodinné bývanie. Ak však chcete niečo navyše, skúste Jarabinky Grande.

Sloboda, kreativita, voľnosť

16-poschodová budova ponúka exkluzívne len 38 bytov. Čím menej susedov, tým väčší komfort nájdete v priestranných dvoj- až štvorizbových bytoch. Dispozíciu bytov si viete za pomoci architektov prispôsobiť podľa vašich predstáv. Veľká kuchyňa prepojená s jedálňou a obývacou izbou alebo radšej walk-in šatník a veľkolepá kúpeľňa? Rozhodnutie je len na vás. Na najvyšších poschodiach sú v ponuke moderné veľkometrážne penthousy s jedinečným 360-stupňovým výhľadom na mesto. Pre tých najnáročnejších je tu jedinečná možnosť spojiť si všetky byty na poschodí a vytvoriť si tak absolútne úžasný, rozľahlý priestor pre výnimočný životný štýl.

Bratislavčania objavujú nové dobré lokality

Bývať priamo v rušnom centre alebo v pokojných satelitných mestečkách za Bratislavou? Záleží na vašich preferenciách, ale hlavne na tom, čo ste ochotní obetovať. Moderné mestské bývanie, ako sú Jarabinky Grande, nemôže robiť kompromisy, musí kombinovať oboje – pokojné bývanie i blízkosť rušného diania. Lokalita medzi prístavom a Mlynskými nivami zaujala už viacero developerov. Po vzore svetových metropol aj Bratislava začína objavovať čaro a praktickosť kedysi industriálnych zón v blízkosti centra mesta, ktoré sa menia na vychytené štvrte. Pešiu dostupnosť do Eurovey, SND, Starého Mesta či na trh na Miletičovej budúci obyvatelia Jarabinky Grande určite ocenia.

Ak hľadáte svoj vlastný priestor, rozhodne sa pozrite na Jarabinky Grande. Cena bytov je na danú kvalitu a lokalitu veľmi priaznivá, začína už od 1.797 eur za meter štvorcový. Momentálne ešte bežia zvýhodnené otváracie ceny. Dokončenie je plánované už na prelom rokov 2018/2019.

www.jarabinkygrande.sk

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Tagy PR články

Realitná inzercia

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves Štartovacie byty alebo vynikajúca investičná príležitosť. Byty Bystrická v Devínskej Novej Vsi od 85 758 EUR so štandardom v cene. Pozrite si ponuku bytov.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

City Park Ružinov

City Park Ružinov BOND Reality ponúkajú exkluzívne na predaj byty v projekte City Park Ružinov. Na kúpu vám stačí 10% z ceny bytu. Bezkonkurenčné ceny a občianska vybavenosť.

TRNAVSKÁ RESIDENCE

TRNAVSKÁ RESIDENCE Trnavská Residence je TOP ponukou ako investícia alebo ako štartovacie byty. K dispozícií budú 1-2 izb. byty. Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy • Ružová ulica - Senec • 3-izbový byt s vlastným kúrením • podlahová plocha bytu 64 m2 + terasa 10 m2 • tichá novovybudovaná lokalita

Pridať inzerát