Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V Karlovej Vsi sa začína stavať nový bytový projekt Karlove

12.03.2018, 14:02 | Daniel Suchý | © 2018 News and Media Holding

V Karlovej Vsi pribudne nové bývanie. Developerská spoločnosť Retep Slovakia spustila predaj projektu Karlove na Hudecovej ulici, na hranici sídliska Dlhé Diely.

  • Tlačiť
  • 0

Projekt získal prvé povolenia už v roku 2015 pod názvom Boomerang. Vyrastie na pozemku, kde stáli vo dvore menšie budovy, v ktorých sídlili viaceré firmy. Karlove tvorí štvorpodlažná bytovka s piatym ustúpeným podlažím rozdelená na dva bloky.

Developer už spustil predaj obytných jednotiek a začiatok stavebných prác ohlásil na koniec marca. Dokončenie je plánované na december 2019. Podľa stavebného povolenia ide o apartmány. O zmenu pôvodne povoleného bytového domu na apartmánový dom požiadal samotný stavebník spolu so znížením počtu parkovacích miest.

Karlove - vizualizáciaZdroj: Retep Slovakia

Celkovo tu vznikne 39 apartmánov, takmer rovnomerne rozdelených medzi jedno-, dvoj- a trojizbové. Výmery najmenších jednotiek sa začínajú od 26 štvorcových metrov a stoja od 70-tisíc eur.

Dvojizbové apartmány s plochou od 52 štvorcových metrov vyjdú od 123-tisíc eur a trojizbové s rozlohou od necelých 66 do takmer 89 m2 stoja od 176-tisíc do 327-tisíc eur.

Priemerná cena podľa developera dosahuje vyše 2 200 eur za apartmány vybavené v štandarde, pričom v cene je aj pivnica. Každý apartmán má aj lodžiu, na najvyššom podlaží veľkú terasu. Rezervovaných je asi 60 percent.

Neprehliadnite

Projekt zahŕňa 53 parkovacích miest. Z toho v podzemnej garáži vznikne 32 stojísk v cene osemtisíc eur. Vonkajších miest bude 21, predávajú sa za šesťtisíc eur.

Developerská spoločnosť Retep Slovakia realizovala bytové projekty Karpatia v Modre, Agátky Stupava (projekt sme hodnotili v Rande s realitou) a Rezidencia Arcos v Lamači.

Aktuálne stavia na Kramároch projekt Pod Krásnou hôrkou, ktorý má byť dokončený v januári 2019. Predáva aj pozemky pre individuálnu výstavbu rodinných domov v Dunajskej Lužnej, Nitre či Dubovej.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Retep Slovakia

Diskusia (0 reakcií)