Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Košiciach pripravujú projekt Lago, prinesie stovku bytov

09.02.2017, 11:00 | tv | © 2017 News and Media Holding

Na košický realitný trh mieri nový projekt. Spoločnosť LaGO development chce na Galaktickej ulici v Košiciach postaviť dvojicu terasových bytových domov. Celkovo by v nich malo vzniknúť 100 bytových jednotiek.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Lago

Košická spoločnosť by chcela stavať  v mestskej časti Nad jazerom na pozemku, na ktorom sa nachádza dvojpodlažný roky nevyužívaný objekt zariadení materskej školy. Nedostavané budovy sa majú asanovať, na čo už spoločnosť získala aj stavebné povolenie.

„Účelom navrhovanej činnosti je vybudovanie obytného súboru s polyfunkciou pozostávajúceho z dvoch terasových bytových domov na Galaktickej ulici, na Sídlisku Nad Jazerom v Košiciach, ktorý pozostáva zo 100 bytových jednotiek a dvoch polyfunkcií na prvom nadzemnom podlaží,“ píše investor v zámere.

Neprehliadnite

Aké bude zloženie bytov je nateraz otázne, stavať by sa malo na pozemku s rozlohou  niečo vyše osemtisíc štvorcových metrov. Stavba počíta so 141 parkovacími miestami, keď 92 z nich má byť umiestnených v prízemí objektu.

So stavebnými prácami by Košičania chceli začať koncom tohto roka, ukončenie stavebných prác je naplánované na začiatok leta 2019. Stavba by sa pritom mala  realizovať po etapách. Celkové náklady vyčíslil investor na šesť miliónov eur.

Miesto, kde má vyrásť bytový dom LaGOZdroj: EIA/LaGO development

V Košiciach sa aktuálne realizuje niekoľko rezidenčných projektov. Rezidencia pri radnici, ktorá prinesie metropole východu necelé tri stovky bytov, má v pláne kolaudovať koncom tohto roka. Pokračovanie ohlásil aj projekt Cassovar a komplex 600 bytov s názvom Nová terasa realizuje aj developerská odnož finančnej skupiny Penta Investments.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Lago

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

City Park Ružinov

City Park Ružinov BOND Reality ponúkajú exkluzívne na predaj byty v projekte City Park Ružinov. Na kúpu vám stačí 10% z ceny bytu. Bezkonkurenčné ceny a občianska vybavenosť.

TRNAVSKÁ RESIDENCE

TRNAVSKÁ RESIDENCE Trnavská Residence je TOP ponukou ako investícia alebo ako štartovacie byty. K dispozícií budú 1-2 izb. byty. Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát