Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Košiciach pripravujú projekt Lago, prinesie stovku bytov

09.02.2017 | tv | © 2017 News and Media Holding

Na košický realitný trh mieri nový projekt. Spoločnosť LaGO development chce na Galaktickej ulici v Košiciach postaviť dvojicu terasových bytových domov. Celkovo by v nich malo vzniknúť 100 bytových jednotiek.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Lago

Košická spoločnosť by chcela stavať  v mestskej časti Nad jazerom na pozemku, na ktorom sa nachádza dvojpodlažný roky nevyužívaný objekt zariadení materskej školy. Nedostavané budovy sa majú asanovať, na čo už spoločnosť získala aj stavebné povolenie.

„Účelom navrhovanej činnosti je vybudovanie obytného súboru s polyfunkciou pozostávajúceho z dvoch terasových bytových domov na Galaktickej ulici, na Sídlisku Nad Jazerom v Košiciach, ktorý pozostáva zo 100 bytových jednotiek a dvoch polyfunkcií na prvom nadzemnom podlaží,“ píše investor v zámere.

Neprehliadnite

Aké bude zloženie bytov je nateraz otázne, stavať by sa malo na pozemku s rozlohou  niečo vyše osemtisíc štvorcových metrov. Stavba počíta so 141 parkovacími miestami, keď 92 z nich má byť umiestnených v prízemí objektu.

So stavebnými prácami by Košičania chceli začať koncom tohto roka, ukončenie stavebných prác je naplánované na začiatok leta 2019. Stavba by sa pritom mala  realizovať po etapách. Celkové náklady vyčíslil investor na šesť miliónov eur.

Miesto, kde má vyrásť bytový dom LaGOZdroj: EIA/LaGO development

V Košiciach sa aktuálne realizuje niekoľko rezidenčných projektov. Rezidencia pri radnici, ktorá prinesie metropole východu necelé tri stovky bytov, má v pláne kolaudovať koncom tohto roka. Pokračovanie ohlásil aj projekt Cassovar a komplex 600 bytov s názvom Nová terasa realizuje aj developerská odnož finančnej skupiny Penta Investments.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Lago

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PROJEKT NOBELOVA 2, BA III

PROJEKT NOBELOVA 2, BA III 2. etapa projektu NOBELOVA je na viac ako 90% vypredaná! Byty sú vybavené v štandarde s možnosťou kúpy park. státia.

Nobelova - posledné 1i byty v ponuke

Nobelova - posledné 1i byty v ponuke Posledná šanca na výhodnú investíciu - posledné 1izbové byty už len v N3. Na začiatok investícia 12.000€, zvyšok platíte po kolaudácii, 6% výnos. Neváhajte!

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove Vyberte si z našej ponuky bytov, od 1-izbových, cez 2-izbové, 3-izbové až po 4-izbové byty. Nové 3-izbové byty s pivničnou kobkou od 148 000 €! Zistite viac.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát