Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Košiciach pripravujú projekt Lago, prinesie stovku bytov

09.02.2017 | tv | © 2017 News and Media Holding

Na košický realitný trh mieri nový projekt. Spoločnosť LaGO development chce na Galaktickej ulici v Košiciach postaviť dvojicu terasových bytových domov. Celkovo by v nich malo vzniknúť 100 bytových jednotiek.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Lago

Košická spoločnosť by chcela stavať  v mestskej časti Nad jazerom na pozemku, na ktorom sa nachádza dvojpodlažný roky nevyužívaný objekt zariadení materskej školy. Nedostavané budovy sa majú asanovať, na čo už spoločnosť získala aj stavebné povolenie.

„Účelom navrhovanej činnosti je vybudovanie obytného súboru s polyfunkciou pozostávajúceho z dvoch terasových bytových domov na Galaktickej ulici, na Sídlisku Nad Jazerom v Košiciach, ktorý pozostáva zo 100 bytových jednotiek a dvoch polyfunkcií na prvom nadzemnom podlaží,“ píše investor v zámere.

Neprehliadnite

Aké bude zloženie bytov je nateraz otázne, stavať by sa malo na pozemku s rozlohou  niečo vyše osemtisíc štvorcových metrov. Stavba počíta so 141 parkovacími miestami, keď 92 z nich má byť umiestnených v prízemí objektu.

So stavebnými prácami by Košičania chceli začať koncom tohto roka, ukončenie stavebných prác je naplánované na začiatok leta 2019. Stavba by sa pritom mala  realizovať po etapách. Celkové náklady vyčíslil investor na šesť miliónov eur.

Miesto, kde má vyrásť bytový dom LaGOZdroj: EIA/LaGO development

V Košiciach sa aktuálne realizuje niekoľko rezidenčných projektov. Rezidencia pri radnici, ktorá prinesie metropole východu necelé tri stovky bytov, má v pláne kolaudovať koncom tohto roka. Pokračovanie ohlásil aj projekt Cassovar a komplex 600 bytov s názvom Nová terasa realizuje aj developerská odnož finančnej skupiny Penta Investments.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Lago

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa v predaji

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa v predaji Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach.

Posledný byt v projekte APOLLIS

Posledný byt v projekte APOLLIS HERRYS ponúka na predaj posledný voľný byt v projekte APOLLIS - 3i byt, 96 m2 na 6.p. V cene kuchynská linka,umývačka riadu,podlahy a sanita. Bývajte Q1 2017.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

PREDAJ - 4i byt v Starom Meste BA

PREDAJ - 4i byt v Starom Meste BA HERRYS exkluzívne predáva 4i byt 150 m2 s veľkou 55 m2 terasou. Nadštandardné vybavenie a prémiová lokalita nehnuteľnosti v blízkosti Horského parku.

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

REB.sk predaj 2,5 izbový byt, Dunajská ul,

REB.sk predaj 2,5 izbový byt, Dunajská ul, REB.SK exkluzívne Ponúkame na predaj nadštandardný 2,5 izbový, Dunajská ulica, Staré mesto Byt má úžitkovú plochu 95,20 m2 + terasa o výmere 14,65 m2.

Pridať inzerát