Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Londýne natlačia luxusný dom do trojmetrovej medzery

11.08.2017, 11:05 | ds | © 2017 News and Media Holding

Len tri metre úzku medzeru medzi dvomi domami v centre Londýna vyplní luxusný dom, ktorého hodnotu odborníci odhadujú na 2,7 milióna libier (tri milióny eur). Úrady už projekt schválili napriek námietkam majiteľa susednej krčmy.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Londýn

Štvorpodlažná budova na Euston Road bude mať na 140 štvorcových metroch dve obývacie izby, tri spálne, dve kúpeľne, dvor a strešnú terasu s výhľadom na Regent's Park, píše denník The Daily Telegraph. Na prízemí bude vstupná hala s odkladacím priestorom na bicykle a otvorená kuchyňa s jedálňou.

Dom vznikne na mieste dnes už nevyužívaného priechodu k nemocnici pod taktovkou developera Bolsover Street a štúdia HOK Architects, ktorí spolupracovali aj na projekte samotnej nemocnice, priľahlých bytov a kancelárií.

Úzky dom na Euston Road v Londýne - schéma

Úzky dom na Euston Road v Londýne - schémaZdroj: Bolsover Street

Projekt schválili úrady časti Westminster napriek námietkam vlastníka pubu Green Man, ktorý argumentoval tým, že včlenenie prepychovej stavby medzi dve obchodné budovy je nevhodné. Plánovaný dom sa podľa neho vôbec nehodí do charakteru a kontextu lokality a vtláča bývanie do priestoru vytvoreného ako úzka servisná komunikácia.

Podľa The Daily Telegraph nejde o najužší dom v Londýne. Vlani sa dostal na trh rovnako úzky dvojizbový dom s veľkou záhradou v časti East Dulwich s cenou 800-tisíc libier. Iba niečo vyše dva metre široký dom bol na predaj v Kensingtone za 1,25 milióna libier. Za najužší dom v Londýne sa však považuje ten na rohu South Terrace a Thurloe Square, ktorý tiež len o málo presahuje dva metre.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Londýn

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

POSLEDNÉ DVA BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY!KRAMÁRE

Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v lukratívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pridať inzerát