Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V novej časti Devína rastú rodinné domy, pribudnú aj bytovky

12.05.2015, 05:40 | Daniel Suchý | © 2015 News and Media Holding

Na mieste bývalého futbalového ihriska pod Devínskym hradom vzniká nová obytná zóna Condominium Devín. Prvá fáza, ktorej výstavba sa začala pred rokom, má byť hotová do konca tohto roku. V rámci nej sa už stavia 15 rodinných domov. V druhej fáze ich doplnia byty a občianska vybavenosť.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 9

Developerská spoločnosť Apollo Group už spustila predaj. Presné ceny jednotlivých domov a bytov nezverejňuje. Uvádza len, že rodinné domy stoja od 495-tisíc eur s DPH.

Rodinných domov je šesť typov. Všetky sú dvojpodlažné, štvor- alebo päťizbové s výmerami od 180 do 217 štvorcových metrov na pozemkoch s rozlohou od 297 do 525 m2. Každý dom má dvojgaráž a terasu.

Byty, ktoré sa začnú stavať po dokončení prvej fázy, stoja od 140-tisíc eur v bytovom dome a vo viacbytovom rodinnom dome sa začínajú ceny od 364-tisíc eur s daňou. Obe budovy sú rovnako ako ostatná zástavba dvojpodlažné.

V bytovom dome je šesť dvojizbových bytov s výmerami okolo 45 až 50 štvorcových metrov, na prízemí aj s terasou a záhradou, na poschodí s balkónom. V cene je jedno státie na vonkajšom parkovisku s kapacitou osem áut.

Condominium Devín - vizualizáciaZdroj: Apollo Group

Vo viacbytovom rodinnom dome sú dva štvorizbové a jeden trojizbový byt. Výmery sú od 120 do 140 m2 plus terasa a záhrada. V cene sú dve parkovacie miesta.

Kondomínium doplní polyfunkčný objekt s predajňou potravín, kaviarňou, administratívnymi priestormi, detským ihriskom a parkoviskom pre 16 áut.

Naplánovaný je pri vstupe do zóny a tvarom U vytvára námestie – vstupný verejný priestor do novej zóny z Hradnej ulice. Obytnú časť zóny tvorí uzavretá ulica s peším prechodom na opačnom konci na Rímsku ulicu.

Developerská spoločnosť Apollo Group realizovala bytový projekt Podunajská v Podunajských Biskupiciach a v rovnakej mestskej časti developovala v úvodnej fáze aj dlhšie rozostavaný a pozastavený projekt Mendelsohn. Na konte má aj halové objekty a rekonštrukcie.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 9

Realitná inzercia

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Chete predať nehnuteľnosť? My vieme ako

Chete predať nehnuteľnosť? My vieme ako Poraďte sa zdarma, akú hodnotu má dnes vaša nehnuteľnosť a získajte pri jej predaji čo najviac!

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Hľadáte priestory? Areál AIR OFFICES.

Hľadáte priestory? Areál AIR OFFICES. Ponúkame na predaj a prenájom obchodné/kancelárske priestory na Pestovateľskej 2 - pri letisku. Areál sa nachádza vo výbornej a dostupnej lokalite hneď pri D1.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát