Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Ružinove by mala stáť ďalšia veža

07.03.2007, 11:53 | Ivana Križanová

Na bratislavskej Jégého ulici postavia dom s obchodmi, administratívou a bytmi.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

V Ružinove sa v poslednom období rýchlo rozbehla výstavba nových bytových domov. Len v okolí Jégého ulice vznikne niekoľko polyfunkčných objektov. Jedným z nich by mal byť výškový dom, ktorý plánuje postaviť spoločnosť Egil, a.s. Veža s obdĺžnikovým pôdorysom, ktorú chcú začať stavať v novembri 2007, by mala mať 26 poschodí, štyri sa budú nachádzať pod zemou. Podľa informácií predložených štátnym orgánom by sa celkové náklady mali vyšplhať zhruba na pol miliardy korún.

Polyfunkčný dom s celkovou úžitkovou plochou približne 23-tisíc m2 bude slúžiť aj na nakupovanie, administratívu a predovšetkým na bývanie. Na prvých dvoch nadzemných podlažiach - podstave s úžitkovou plochou zhruba 1560 m2 budú obchody, reštaurácia či kaviareň. Fitness, squash a iné športové priestory budú prechádzať z druhého do tretieho poschodia a zaberú plochu 800 m2.

jege_text.jpg

Štvrté až ôsme bude patriť administratíve s výmerou 2500 m2 a od desiateho po predposledné 55 bytom a apartmánom s úžitkovou rozlohou približne 6100 m2. V podzemí s úžitkovou plochou 7500 m2 sa podľa štúdie budú okrem 180 parkovacích miest nachádzať aj technické miestnosti, sklady, pivnice či technické priestory.

Neďaleko nového objektu bude stáť obytný súbor Jégého alej s takmer päťsto bytmi, ktorý by mala česká spoločnosť Finep začať stavať na jar tohto roka. Ďalším susedom bude polyfunkčný komplex Greenfields od spoločnosti Greenfields družstvo. Na druhej strane Jégého ulice vyrastá polyfunkčná veža Residence a za Záhradníckou ulicou vežiak Universo. Neďaleko stojí aj ďalšia výšková budova Glória, na dohľad by mala byť aj Olympia, Rozadol, Centrál a ďalšie vežiaky.

Vizualizácia – Egil

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE - ZÁHORSKÁ BYSTRICA

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE  - ZÁHORSKÁ BYSTRICA Vyberte si bývanie v nádhernom byte s vlastnou predzáhradkou, v byte s balkónom a lodžiou, či byte na najvyššom poschodí s veľkou terasou v príjemnej lokalite.

POSLEDNÉ DVA BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY!KRAMÁRE

Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v lukratívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pridať inzerát