Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Ružinove vyrastie radová zástavba Brick Park

14.11.2016, 13:00 | Daniel Suchý | © 2016 News and Media Holding

V bratislavskej štvrti Trnávka patriacej do mestskej časti Ružinov sa chystá výstavba 32 bytov v jedenástich radových rodinných domoch. Projekt Brick Park developerskej skupiny Cresco Invest Group nahradí nevyužívanú administratívnu budovu.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Brick Park vyrastie na Vrútockej ulici na pozemku s rozlohou takmer 3 500 štvorcových metrov v susedstve sídla Rádia Expres. Dva rady domov budú rovnobežné s Vrútockou ulicou. Šesť bude mať prístup z ulice a päť z vnútrobloku.

Okrem jedného dvojpodlažného budú všetky domy trojpodlažné, na každom podlaží bude jeden byt. V ponuke prevláda 21 dvojizbových bytov s výmerami 50 a 55 štvorcových metrov. Ďalších sedem je trojizbákov s plochami 68 až 84 m2 doplnených o štyri štvorizbové jednotky so 79 m2. Každý byt má balkón, na prízemí predzáhradku.

Brick ParkZdroj: Cresco Invest Group

Parkovanie bude zabezpečené prevažne v podzemnej garáži, kde vznikne 32 miest, ďalších 13 má byť vo vnútrobloku. V garáži sú aj pivničné kobky.

„Predpokladáme, že stavať by sme začali na jar budúceho roku,“ hovorí Martin Šechny, konateľ Cresco Invest Group. Dodáva, že výstavba by mala trvať 16 mesiacov, dokončenie by tak pripadalo na koniec roka 2018.

Samotnej výstavbe bude predchádzať zbúranie nevyužívanej dvojpodlažnej administratívnej budovy a garáží, ktoré stoja na pozemku. Búrať plánuje investor ihneď po získaní stavebného povolenia, aby mohol plynulo nadviazať výstavbou.

Brick ParkZdroj: Cresco Invest Group

Aktuálne developer spustil rezervácie bytov. Predaj sa začne po získaní stavebného povolenia. Ceny sa pohybujú okolo 2 200 až 2 300 eur za štvorcový meter. Dvojizbové byty tak stoja od 117-tisíc do 144-tisíc eur, trojizbové sa začínajú na 163 tisícoch a štvorizbáky od 200-tisíc eur.

Záujem sa podľa M. Šechneho už začína prejavovať. „Brick Park je trochu iný ako ostatná ponuka. Je to predsa len rodinný dom, komornejšie bývanie v tichšom prostredí,“ charakterizuje projekt.

Cresco Invest Group má na konte bytové projekty ako Forest Park a Prima Park alebo rekreačnú zónu vo Vojke. Pripravuje aj druhú fázu Prima Parku pri bývalom obchodnom dome Prior v Ružinove.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Cresco Invest Group

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát