Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V Stupave pribudne menší bytový projekt

30.10.2013, 14:00 | ds | © 2013 News and Media Holding

Na okraji mesta plánujú dve budovy prepájajúce bývanie a podnikanie

  • Tlačiť
  • 0

Na okraji Stupavy, pri ceste na Vysokú na Morave a Záhorskú Ves, je naplánovaný menší polyfunkčný projekt. Investor ním chce osloviť imobilných podnikateľov v oblasti služieb.

Podľa projektu spoločnosti Merito Bratislava tu majú na ulici Ferdiša Kostku, v susedstve novej výstavby na ulici Jána Ondruša, vyrásť dva päťpodlažné polyfunkčné domy.

Celkovo v nich má byť 77 bytov, z toho 18 garsóniek, 31 jednoizbových bytov, 19 dvojizbových a deväť trojizbákov.

Na parkovanie je naplánovaných sto miest, z toho 31 v garážach a zvyšok na povrchu. V rámci parkovej úpravy má podľa projektu na pozemku vzniknúť aj malé jazierko.

Jeden z domov je navrhnutý s pavlačami. Byty sú v ňom priamo prepojené s podnikateľskými priestormi a garážami a majú aj predzáhradky.

Polyfunkčný komplex Panské (1)Zdroj: Atyp Interiér

Druhá stavba je navrhnutá s tromi samostatnými sekciami, aby sa mohla budovať na tri etapy. Na prízemí tiež počíta s priestormi pre obchod a služby.

Projekt Polyfunkčný komplex Panské získal v lete územné rozhodnutie, ktoré však ešte nie je právoplatné, keďže sa prihlásil za účastníka konania aj jeden z obyvateľov novej výstavby na ulici Jána Ondruša.

Majiteľom pozemkov a investorom je spoločnosť Merito, ktorá sa zaoberá aj výrobou nábytku a zariaďovaním interiérov.

View Polyfunkčný komplex Panské Stupava in a larger map
  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)