Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Žiline dokončujú štartovacie Byty Rondel

11.05.2017, 11:00 | ds | © 2017 News and Media Holding

V širšom centre Žiliny, neďaleko veľkého kruhového objazdu Rondel, vzniká nové bývanie. Projekt pomenovaný Byty Rondel prinesie prestavbou bývalej administratívnej budovy 36 malometrážnych štartovacích bytov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Objekt na Závodskej ceste prechádza kompletnou prestavbou. Na prízemí vzniknú kancelárske priestory, na piatich poschodiach garsónky a jedno- až trojizbové byty s výmerami od 27 do 73 štvorcových metrov s lodžiami alebo francúzskymi oknami.

Byty budú dokončené v štandarde s kompletne vybavenou kúpeľňou a kuchynskou linkou, v cene je aj pivničná kobka. Súčasťou spoločných priestorov je miestnosť na odkladanie bicklov a kočikáreň. Ceny sa pohybujú od necelých 1 500 do 1 900 eur za štvorcový meter. Najmenšie garsónky stoja od 47-tisíc eur.

Byty RondelZdroj: Byty Rondel

„Budúci vlastníci ušetria aj na mesačnej réžii, ktorú odhadujeme na úrovni 1,5 eura zo štvorcový meter mesačne, čo pri výmere 33 štvorcových metrov bude 50 eur. Je to o polovicu menej ako pri starších bytoch,“ hovorí Mário Glos, CEO realitnej skupiny MGM, ktorá projekt predáva.

Predaj bytov sa začal v marci a rezervovaných je zatiaľ 22 bytov. Podľa M. Glosa si ich rezervovali najmä mladí ľudia pre potreby vlastného bývania. Kolaudácia je plánovaná na leto tohto roku s následným odovzdaním bytov vlastníkom.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy štartovacie bývanie

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát