Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Villa Rustica sa rozrastie

22.08.2013, 13:00 | Ľuboš Mistrík | © 2013 News and Media Holding

Novostavba na okraji Dúbravky prinesie desiatku väčších bytov

  • Tlačiť
  • 0

Výstavba v lokalite pomenovanej Brižite na rozhraní bratislavskej Dúbravky a chránenej oblasti Devínskej Kobyly pokračuje. Developerská spoločnosť Villa Rustica, s.r.o., plánuje stavať šiesty objekt v rámci rovnomenného projektu.

Budova pomenovaná Villa Vista je umiestnená v tesnej blízkosti lesa, z druhej strany zasa susednej novostavby. Štvorpodlažný objekt s najvyšším ustúpeným podlažím prinesie len desiatku bytov zväčša väčších rozmerov. Na predaj sú dvoj- až sedemizbové s obytnou plochou od 57 po zhruba 200 štvorcových metrov.

Podľa zástupcu investora, Martina Vodrážku, ceny začínajú na 200-tisíc eur vrátane DPH a šplhajú sa až k 780-tisíc za najväčší byt, po prepočte ide o viac než 3-tisíc eur za štvorec. Ceny vysvetľuje polohou i vyšším štandardom vyhotovenia vrátane podlahového kúrenia či vlastnej kotolne.

Výstavba odštartovala v lete tohto roka s predpokladaným dokončením o rok neskôr. Parkovacích miest vznikne celkovo 24, z toho 15 je v garáži. Jedno kryté státie je v ponuke za 12-tisíc eur, vonkajšie za 6-tisíc.

V rámci komplexu Villa Rustica vzniklo päť domov s celkovým počtom cez 70 bytov. Developer nedávno skolaudoval piatu etapu, dnes je na predaj ešte deväť bytov v dokončenom projekte.

V tesnom susedstve v súčasnosti vyrastá aj rozsiahly projekt Tarjanne z dielne fínsko-slovenskej developerskej firmy YIT Reding. Ten počíta celkovo so 139 bytmi tradičnejších veľkostí.

Villa Rustica sme recenzovali v Rande s realitou. Prečítajte si hodnotenie.

Zobraziť Villa Vista na väčšej mape

Vizualizácia – Villa Rustica

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Villa Rustica

Diskusia (0 reakcií)