Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Villu Kalvária nadupanú technológiami zradili remeslá

15.11.2016 | Martin Marec

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

15.11.2016 | shaggy

Podľa mňa až príliš kritická recenzia.
Na to, že ide o štartovacie/študentské byty a/alebo sociálne bývanie, tak sú nekvalitné klampiarské práce, nekvalitné obkladačské práce, zle vyspádovaná podlaha, zatekanie fasády, nepresná montáž niektorých prvkov, neestetické úpravy okolo okien, chýbajúci výťah, nekryté tepelné čerpadlá a pravdepodobne nedostatočná príprava na kabeláž v bytoch (hodnotím podľa fotky v druhom článku, kde to pod TV vyzerá ako skupinka hadov), prepáčiteľné.
Iné by bolo, ak by išlo inteligentný, nízkoenergetický a moderný dom, určený pre rodiny.

15.11.2016 | enko

dobra ironia za 1800 eur / m2 :D:D:D

15.11.2016 | shaggy

Ak to porovnám na Bratislavské ceny, tak je to dobrá cena na novostavbu.
Ale nech je cena akákoľvek, takúto spackanú novostavbu, ktorá sa tvári ako vyšší štandard, by som nechcel ani zadarmo.

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 98 160 EUR

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu Otvorili sme 2 nové pracovné pozície v realitnej kancelárii HERRYS v Bratislave. Pozrite si aké - viac info v linku.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Jarabinky - 2.fáza v predaji

Jarabinky - 2.fáza v predaji Nenechajte si ujsť uvádzacie ceny na prvých 20 bytov v Ružinove. V Jarabinkách si nájdete nové bývanie podľa vašich predstáv.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát