Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Villu Kalvária nadupanú technológiami zradili remeslá

15.11.2016 | Martin Marec

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

15.11.2016 | shaggy

Podľa mňa až príliš kritická recenzia.
Na to, že ide o štartovacie/študentské byty a/alebo sociálne bývanie, tak sú nekvalitné klampiarské práce, nekvalitné obkladačské práce, zle vyspádovaná podlaha, zatekanie fasády, nepresná montáž niektorých prvkov, neestetické úpravy okolo okien, chýbajúci výťah, nekryté tepelné čerpadlá a pravdepodobne nedostatočná príprava na kabeláž v bytoch (hodnotím podľa fotky v druhom článku, kde to pod TV vyzerá ako skupinka hadov), prepáčiteľné.
Iné by bolo, ak by išlo inteligentný, nízkoenergetický a moderný dom, určený pre rodiny.

15.11.2016 | enko

dobra ironia za 1800 eur / m2 :D:D:D

15.11.2016 | shaggy

Ak to porovnám na Bratislavské ceny, tak je to dobrá cena na novostavbu.
Ale nech je cena akákoľvek, takúto spackanú novostavbu, ktorá sa tvári ako vyšší štandard, by som nechcel ani zadarmo.

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát