Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Villu Kalvária nadupanú technológiami zradili remeslá

15.11.2016 | Martin Marec

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

15.11.2016 | shaggy

Podľa mňa až príliš kritická recenzia.
Na to, že ide o štartovacie/študentské byty a/alebo sociálne bývanie, tak sú nekvalitné klampiarské práce, nekvalitné obkladačské práce, zle vyspádovaná podlaha, zatekanie fasády, nepresná montáž niektorých prvkov, neestetické úpravy okolo okien, chýbajúci výťah, nekryté tepelné čerpadlá a pravdepodobne nedostatočná príprava na kabeláž v bytoch (hodnotím podľa fotky v druhom článku, kde to pod TV vyzerá ako skupinka hadov), prepáčiteľné.
Iné by bolo, ak by išlo inteligentný, nízkoenergetický a moderný dom, určený pre rodiny.

15.11.2016 | enko

dobra ironia za 1800 eur / m2 :D:D:D

15.11.2016 | shaggy

Ak to porovnám na Bratislavské ceny, tak je to dobrá cena na novostavbu.
Ale nech je cena akákoľvek, takúto spackanú novostavbu, ktorá sa tvári ako vyšší štandard, by som nechcel ani zadarmo.

Realitná inzercia

Posledný byt v projekte APOLLIS

Posledný byt v projekte APOLLIS HERRYS ponúka na predaj posledný voľný byt v projekte APOLLIS - 3i byt, 96 m2 na 6.p. V cene kuchynská linka,umývačka riadu,podlahy a sanita. Bývajte Q1 2017.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji Využite skvelú ponuku zvýhodnených cien na prvých 25 bytov s kvalitným štandardom a pivničnou kobkou v cene. Zistite viac!

Pridať inzerát