Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vily Gansberg na Kolibe hlásia dokončenie hrubej stavby, známe sú ceny

04.10.2018, 14:01 | Martin Poláš | © 2018 News and Media Holding

Výstavba mestských víl v projekte Gansberg na bratislavskej Kolibe je bližšie k finalizácii. Aktuálne developer, spoločnosť ITB Development ohlásil dokončenie hrubej stavby. Celkovo záujemcom ponúka 48 bytov rôznych veľkostí. Ceny v lukratívnej lokalite s výhľadom na mesto sa pohybujú nad priemerom.

  • Tlačiť
  • 3

Trojicu štvorpodlažných vilových domov na bratislavskej Kolibe naprojektoval ITB Development v roku 2016, vlani začal s výstavbou. Aktuálne hlási ukončenie hrubej stavby a pokračuje v inštalácii rozvodov médií. Celkový čas výstavby mal trvať 20 mesiacov.

Zhotoviteľom stavby je spoločnosť ise, ktorá realizuje aj dopravné napojenie lokality. „Stavba sa realizuje na svahovitom pozemku a je založená na rozmanitom podloží. Z tohto dôvodu vyžadovalo zakladanie objektov a ostatných nosných konštrukcií veľmi úzku spoluprácu s projektantom,“ vysvetľuje konateľ ise Oto Bortlík.

Bonusom záhrady a terasy s výhľadom

Byty v lokalite sú určené pre solventnejšiu klientelu – sám developer hovorí o luxusnom bývaní v prírode s výhľadom na mesto a „širšími možnosťami pre najnáročnejších“. Viaceré byty majú aj vlastné predzáhradky prípadne veľké terasy.

Ponuku bývania prezentuje spoločnosť aktuálne po novom – všetky bytové jednotky rozdelila do štyroch kategórií podľa toho, ako sú v projekte orientované a ktorý z benefitov u nich prevláda.

Neprehliadnite

„Niekomu ulahodí výhľad na mesto, iný si rád užije pokoj a harmóniu. Túžba po vlastnej záhrade je často ďalšou vyhľadávanou prioritou. Práve preto sme sa rozhodli, že byty v projekte rozdelíme do štyroch kategórií, ktoré viac personalizujú výber bytu v projekte,“ povedal Ivan Rolný, člen predstavenstva ITB Development.

Kategórie bytov sú Garden, City View, Quiet a Premium, niektoré z nich majú priradené v ponuke aj viac ako jeden parameter.

Kategória Garden zahŕňa 3- a 4-izbové byty s menšími i väčšími záhradami. V kategórii City View sú 2- až 5-izbové byty s rozľahlejšími terasami, pri ktorých 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 3

Tagy ITB Development