Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vo Zvolene pripravujú Novú Podborku, ponúkne mezonetové byty

13.03.2018, 14:00 | Tomáš Vašuta | © 2018 News and Media Holding

Vo Zvolene sa rozbieha nový developerský projekt. Spoločnosť Eubuild chce na sídlisku Podborová prerobiť kotolňu na bytový dom. Projekt Nová Podborka by mal vytvoriť sedem zväčša mezonetových bytov.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Zvolen

Bytový projekt  má vyrásť v priestoroch starej kotolne, ktorá je roky nevyužívaná. Pozemok na sídlisku Podborová je zo všetkých strán obkolesený bytovou zástavbou. V bezprostrednej blízkosti stavby sú  stromy a kroviny.

Predaj odštartovaný

Projekt ponúkne sedem bytových jednotiek. Až päť z nich sú mezonetové štvorizbové byty. Developer už začal s ich predajom. Ceny sa pri holobyte pohybujú od 1 329 do 1 463 eur za štvorcový meter. V prípade vybavenia štandardom sú ceny v rozmedzí od 1 456 do 1 473 eur za štvorcový meter.

Neprehliadnite

Za vonkajšie parkovacie miesto pýta predajca tritisíc eur, garážové stojisko zase vyjde na 12 900 eur. Celkovo je pritom v projekte osem miest na teréne a ďalších šesť v garáži. V cene bytu nie je pivničná kobka, ktorú predáva developer za 1 500 eur.

Do konca roka

Developer predpokladá, že celý projekt by mohol byť kolaudovaný už do konca tohto roka. Všetko záleží od získania posledných potrebných povolení. Práve v tomto čase prebiehajú terénne úpravy na pozemku a pripravuje sa štart stavebných prác.

Nová PodborkaZdroj: Google Street View

Za projektom stojí spoločnosť Eubuild. Doteraz nebola mediálne spájaná so žiadnym developerským projektom. Spoločnosť je však personálne prepojená s firmou AR Development, ktorá na spomenutom sídlisku realizovala rezidenčný projekt Podborka, ktorý na trh priniesol 10 bytových jednotiek.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Zvolen

Diskusia (0 reakcií)