Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

YIT rozširuje projekt Nuppu, developer dokúpil pozemok v Ružinove

20.11.2019 | pol

Diskusia (11 reakcií) Pravidlá diskusie

20.11.2019 | volim teda som

vyhľadavana lokalita...no mnam... vzdy som tuzil byvat 100m od dennodenne upchateho dialnicneho obchvatu

20.11.2019 | lux aeterna

Presne! Inak tá plánovaná administratívna budova, čo to akože má odhlučniť, bude mať v sebe asi aj čističku vzduchu od tých exhalátov z diaľnice.

A netreba zabúdať ani na ceny...také jednoizbáky OD 115 tis.€, dvojizbáky od ľudových 146 tis.€...s troj a viac izbovými bytmi nebudem ani obťažovať. Samozrejme isto k tomu rozdávajú parkovacie miesta zadarmo..ako sa to na správneho developera sluší a parí.
Ale treba kupovať ľudia, úrokové sadzby sú takmer na nule a "niiiikdyyyyy" už nebudú stúpať, ekonomika je v úchvatnom stave, postavená na neotrasiteľných základoch...a s Európskym zväzomm na večné časy a nikdy inak..

21.11.2019 | Lupask

to najdolezitejsie - vyznacenie tej parcely - uz zial Trend nedokazal...

28.11.2019 | Palo11

Suhlasim. Nechapem vynechanie takejto zakladnej a podstatnej informacie...

21.11.2019 | carlosko

Evidentne ste tam obidvaja boli, podľa vašich vyjadrení a to sa potom fakt "zodpovedne" vyjadruje k akejkoľvek problematike. Ja som tam bol, dokonca aj v jednom byte, čiže ak tam aj je nejaký hluk, tak je to od áut a motoriek, ktoré jazdia po ulici Mlynské nivy a nie z obchvatu. A to, že je obchvat upchatý, môže byť obyvateľom tohto komplexu u predele, pokiaľ necestujú do Petržalky. K cenám sa nevyjadrujem, veď to nakoniec ani nie je špecifikom len tejto jednej lokality.
Inak, rád by som vedel, kde bývate vy, nech zistíme, kde je to ideálne, lenže silne pocjybujem, že by ste to priznali.
A mimochodom, keď už argumentujem hlukom, tak to nebudem spájať s upchatým obchvatom, lebo to sa potom trochu navzájom vylučuje, nehovoriac o tom, že na obchvate sú bariéry.

24.11.2019 | gejza77

Okrem obchvatu je dobré spomenúť aj železničnú trať, ktorej význam sa má s implementáciou projektu mestských vlakov postupne zvyšovať. Takže exhaláty a hluk z obchvatu budú priebežne doplnené aj o hluk železnice. Bonusom je aj relatívna blízkosť kliniky pre feťákov a nápor na parkovacie miesta spôsobený arogantnými primitívmi zamestanými v okolitých firmách, ktorí nedokážu na cestu do práce využiť prímestskú a mestskú hromadnú dopravu. Asi jediným bonusom je myšlienka zaviesť priamo do lokality novú linku MHD.

21.11.2019 | Tomas9

Nuppu, to mala byť v podstate taká lacnejšia masovka, nakoniec je to masovka s vysokou cenou - nič netradičné v BA. Dobrá lokalita však naozaj neznamená obchvat za chrbtom.

21.11.2019 | shalalii

yit zjavne obchvat za chrbtom za dobru lokalitu povazuje.

21.11.2019 | pablissimo

Zbytocne aj pozerat ci niekto vo fore napise nieco konstruktivne alebo doplni informacie v clanku ako byva zvykom na forach na urovni. Cely tento portal tahaju dole luuzri co sa sem chodia odbavovat, aby sa citili lepsie a zabili nudu.

21.11.2019 | carlosko

Lebo ja fakt nerozumiem tomu, či Tí ľudia nečítajú príspevky alebo im neveria, lebo ja napíšem, že hluk z obchvatu tam absolútne nie je, čo je naozaj pravda, pretože tam býva kolegyňa a niekoľkokrát som tam už bol, ale ako keby som hádzal hrach na stenu, ešte sa objavia ďalšie príspevky s opakovaním toho istého, obchvat, obchvat, obchvat ... Neznášam ľudí, ktorí sú bez faktov alebo dôkazov o niečom presvedčení, začnú to prezentovať ako fakt a stále dokolečka to opakujú.

30.11.2019 | mH

to su ludia co byvaju pri lese bez susedov, jazdia do roboty na aute v extra pruhu v ktorom nikto nejazdi, bez semaforov, ludia co byvaju v zuckermandli, cakaju na byt v skyparku, uvazuju o eurovei, maju rezervaciu na byt vo vydrici, lietaju vrtulnikom a rozhodli sa vygrcat na trende...
to su presne ti isti ludia co zdielaju obrazok z holandskeho obchodu a prezentuju to ako obchod u nas za sociku...

dili, chod tam na prehliadku ak na to mas dvihnut rit od kompu a pozri si to sam...!!
a ano kupujem tam byt...