Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

YIT rozširuje Tammi v Dúbravke na 480 bytov

07.02.2017 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

V bratislavskej Dúbravke pokračuje výstavba bytového komplexu Tammi. Developerská spoločnosť YIT skolaudovala druhú etapu a novým majiteľom odovzdala už takmer všetky byty. Do predaja sa dostala štvrtá fáza a ešte tento rok pribudne aj posledná piata.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Tammi, YIT

V dvoch dokončených blokoch vzniklo 187 bytov. Dve rozostavané etapy prinesú ďalších 166 jedno- až štvorizbových jednotiek. Dokončené majú byť do konca tohto roka a na budúcu jar. Predaná je polovica bytov.

V štvrtej etape sú v ponuke s výmerami od 25 do 102 štvorcových metrov s balkónom alebo terasou a pivnicou v cenách od vyše 60-tisíc do 285-tisíc eur. Štvorcový meter vychádza od necelých 1 800 do vyše 2 200 eur. Garážové parkovacie miesto stojí osemtisíc eur.

YIT už vlani na jar avizovala zväčšenie projektu až na celkovo päťsto bytov. Teraz sú známe prvé podrobnosti. Pôjde o dva objekty s ôsmimi a 14 podlažiami, v ktorých je plánovaných 42 a 86 bytov.

Tammi Dúbravka - vizualizácia štvrtej etapyZdroj: YIT Slovakia

Dvojica domov má byť podľa zverejnenej vizualizácie umiestnená na zvýšenom pódiu. „Koncept je prispôsobený terénu, ktorý sa pozvoľna zvažuje k etapám 1 až 4. Koncept vychádza aj z potreby vytvoriť spoločný priestor, ktorý nebolo možné riešiť inde v rámci pozemku,“ vysvetľuje hovorkyňa YIT Silvia Ferencová.

Tieto objekty sú podľa nej plánované ako jedna etapa, konečné rozhodnutie sa však bude odvíjať od predaja. Predaj a výstavba by sa mali rozbehnúť v druhej polovici tohto roka. Pôjde o poslednú etapu projektu Tammi.

Neprehliadnite

V priamom susedstve prebieha aj výstavba projektu Dúbravy. Developerská spoločnosť Corwin Capital prinesie v ôsmich objektoch vyše 250 bytov. Prvá fáza má byť hotová do konca tohto roku. Oba projekty spolu s už skôr otvoreným nákupným centrom Dubrawa vznikajú na pozemkoch, kde bol pôvodne pripravovaný rozsiahly projekt Dúbravčice s takmer tisíckou bytov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Tammi, YIT

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Posledný byt v projekte APOLLIS

Posledný byt v projekte APOLLIS HERRYS ponúka na predaj posledný voľný byt v projekte APOLLIS - 3i byt, 96 m2 na 6.p. V cene kuchynská linka,umývačka riadu,podlahy a sanita. Bývajte Q1 2017.

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších Zahájili sme predaj 3. fázy projektu Nový Ružinov. Ceny sú opäť veľmi priaznivé a v úvode predaja najvýhodnejšie. Rozhodnúť sa rýchlo sa preto oplatí.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove Vyberte si z našej ponuky bytov, od 1-izbových, cez 2-izbové, 3-izbové až po 4-izbové byty. Nové 3-izbové byty s pivničnou kobkou od 148 000 €! Zistite viac.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát