Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

YIT rozširuje Tammi v Dúbravke na 480 bytov

07.02.2017 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

V bratislavskej Dúbravke pokračuje výstavba bytového komplexu Tammi. Developerská spoločnosť YIT skolaudovala druhú etapu a novým majiteľom odovzdala už takmer všetky byty. Do predaja sa dostala štvrtá fáza a ešte tento rok pribudne aj posledná piata.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Tammi, YIT

V dvoch dokončených blokoch vzniklo 187 bytov. Dve rozostavané etapy prinesú ďalších 166 jedno- až štvorizbových jednotiek. Dokončené majú byť do konca tohto roka a na budúcu jar. Predaná je polovica bytov.

V štvrtej etape sú v ponuke s výmerami od 25 do 102 štvorcových metrov s balkónom alebo terasou a pivnicou v cenách od vyše 60-tisíc do 285-tisíc eur. Štvorcový meter vychádza od necelých 1 800 do vyše 2 200 eur. Garážové parkovacie miesto stojí osemtisíc eur.

YIT už vlani na jar avizovala zväčšenie projektu až na celkovo päťsto bytov. Teraz sú známe prvé podrobnosti. Pôjde o dva objekty s ôsmimi a 14 podlažiami, v ktorých je plánovaných 42 a 86 bytov.

Tammi Dúbravka - vizualizácia štvrtej etapyZdroj: YIT Slovakia

Dvojica domov má byť podľa zverejnenej vizualizácie umiestnená na zvýšenom pódiu. „Koncept je prispôsobený terénu, ktorý sa pozvoľna zvažuje k etapám 1 až 4. Koncept vychádza aj z potreby vytvoriť spoločný priestor, ktorý nebolo možné riešiť inde v rámci pozemku,“ vysvetľuje hovorkyňa YIT Silvia Ferencová.

Tieto objekty sú podľa nej plánované ako jedna etapa, konečné rozhodnutie sa však bude odvíjať od predaja. Predaj a výstavba by sa mali rozbehnúť v druhej polovici tohto roka. Pôjde o poslednú etapu projektu Tammi.

Neprehliadnite

V priamom susedstve prebieha aj výstavba projektu Dúbravy. Developerská spoločnosť Corwin Capital prinesie v ôsmich objektoch vyše 250 bytov. Prvá fáza má byť hotová do konca tohto roku. Oba projekty spolu s už skôr otvoreným nákupným centrom Dubrawa vznikajú na pozemkoch, kde bol pôvodne pripravovaný rozsiahly projekt Dúbravčice s takmer tisíckou bytov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Tammi, YIT

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 2i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

REB.sk modderná vila DNV na predaj

REB.sk modderná vila DNV na predaj Vila sa nachádza na pozemku o výmere 970 m2 a má obytnú plochu 480 m2 (plus 58 m2 garáž) na 3 poschodiach spojených aj výťahom. Vila má 155 m2 terás.

REB.sk predaj 3 izb.byt,Dunajská,Staré mesto

REB.sk predaj 3 izb.byt,Dunajská,Staré mesto REB.SK ponúka na predaj 3 izbový byt, Dunajská ulica, Staré mesto, BA I.Úžitková plochu 82,18 m2 + loggia o výmere 4,82m2 + pivnica 2,52 m2.

Pridať inzerát