Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

YIT rozširuje Tammi v Dúbravke na 480 bytov

07.02.2017, 05:01 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

V bratislavskej Dúbravke pokračuje výstavba bytového komplexu Tammi. Developerská spoločnosť YIT skolaudovala druhú etapu a novým majiteľom odovzdala už takmer všetky byty. Do predaja sa dostala štvrtá fáza a ešte tento rok pribudne aj posledná piata.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

V dvoch dokončených blokoch vzniklo 187 bytov. Dve rozostavané etapy prinesú ďalších 166 jedno- až štvorizbových jednotiek. Dokončené majú byť do konca tohto roka a na budúcu jar. Predaná je polovica bytov.

V štvrtej etape sú v ponuke s výmerami od 25 do 102 štvorcových metrov s balkónom alebo terasou a pivnicou v cenách od vyše 60-tisíc do 285-tisíc eur. Štvorcový meter vychádza od necelých 1 800 do vyše 2 200 eur. Garážové parkovacie miesto stojí osemtisíc eur.

YIT už vlani na jar avizovala zväčšenie projektu až na celkovo päťsto bytov. Teraz sú známe prvé podrobnosti. Pôjde o dva objekty s ôsmimi a 14 podlažiami, v ktorých je plánovaných 42 a 86 bytov.

Tammi Dúbravka - vizualizácia štvrtej etapyZdroj: YIT Slovakia

Dvojica domov má byť podľa zverejnenej vizualizácie umiestnená na zvýšenom pódiu. „Koncept je prispôsobený terénu, ktorý sa pozvoľna zvažuje k etapám 1 až 4. Koncept vychádza aj z potreby vytvoriť spoločný priestor, ktorý nebolo možné riešiť inde v rámci pozemku,“ vysvetľuje hovorkyňa YIT Silvia Ferencová.

Tieto objekty sú podľa nej plánované ako jedna etapa, konečné rozhodnutie sa však bude odvíjať od predaja. Predaj a výstavba by sa mali rozbehnúť v druhej polovici tohto roka. Pôjde o poslednú etapu projektu Tammi.

Neprehliadnite

V priamom susedstve prebieha aj výstavba projektu Dúbravy. Developerská spoločnosť Corwin Capital prinesie v ôsmich objektoch vyše 250 bytov. Prvá fáza má byť hotová do konca tohto roku. Oba projekty spolu s už skôr otvoreným nákupným centrom Dubrawa vznikajú na pozemkoch, kde bol pôvodne pripravovaný rozsiahly projekt Dúbravčice s takmer tisíckou bytov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy dvb-t, Markíza, Towercom

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves Štartovacie byty alebo vynikajúca investičná príležitosť. Byty Bystrická v Devínskej Novej Vsi od 85 758 EUR so štandardom v cene. Pozrite si ponuku bytov.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE - ZÁHORSKÁ BYSTRICA

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE  - ZÁHORSKÁ BYSTRICA Vyberte si bývanie v nádhernom byte s vlastnou predzáhradkou, v byte s balkónom a lodžiou, či byte na najvyššom poschodí s veľkou terasou v príjemnej lokalite.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pridať inzerát