Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Druhá etapa na Machnáči odštartovala

11.10.2013, 05:40 | ds | © 2013 News and Media Holding

Prvé dve bytovky pri Horskom parku dokončujú, zároveň sa začína výstavba zvyšných štyroch

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 16

Výstavba bytového projektu Rezidencie Machnáč pri bratislavskom Horskom parku pokračuje druhou etapou. Prvé dve štvorpodlažné budovy s 32 bytmi budú hotové v tomto mesiaci.

Zároveň sa začína výstavba zvyšných štyroch, ktoré majú byť dokončené v polovici roka 2015. Prinesú 138 dvoj-, troj- a štvorizbových bytov s výmerami od 63 do 115 štvorcových metrov a 180 parkovacích miest.

Podľa developera je prvá fáza vypredaná a v druhej je aktuálne predaná viac ako polovica bytov. Pred štartom výstavby sa predávali so zľavou.

Ceny sa pohybujú od takmer 1 900 do vyše 2 200 eur za štvorcový meter vrátane DPH. Najlacnejšie dvojizbáky tak vyjdú na takmer 155-tisíc eur a najdrahšie štvorizbáky s veľkou terasou na takmer 300-tisíc.

Hoci po kríze sa stále predávajú skôr menšie byty, Rezidencie Machnáč sa zamerali na štvorizbové, ktoré v projekte prevládajú. Aj dvojizbové byty však začínajú s výmerami od 63 m2. Podľa internetovej stránky projektu je predaj jednotlivých typov bytov rovnomerný.

Spoločný projekt spoločností Strabag-Zipp Development a Tatra real financuje Tatra banka a stavia Zipp Bratislava. Výstavba na pozemku ohraničenom Drotárskou cestou a areálom bývalého amfiteátra sa začala v lete minulého roku.

Foto: Rezidencie Machnáč

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 16

Tagy Strabag, Tatra real

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE - ZÁHORSKÁ BYSTRICA

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE  - ZÁHORSKÁ BYSTRICA Vyberte si bývanie v nádhernom byte s vlastnou predzáhradkou, v byte s balkónom a lodžiou, či byte na najvyššom poschodí s veľkou terasou v príjemnej lokalite.

POSLEDNÉ DVA BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY!KRAMÁRE

Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v lukratívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát