Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bývalí spolumajtelia Azetu postavia v Žiline aj byty, predaj už odštartoval

15.11.2018, 05:01 | Martin Poláš | © 2018 News and Media Holding

Na žilinskom sídlisku Vlčince sa chystá výstavba ďalších 140 bytov. Projekt Zelené Vlčince developersky zastrešuje skupina Reinoo, v ktorej figuruje šéf vydavateľstva Ringier Axel Springer Milan Dubec. Len nedávno ohlásil v tejto oblasti svoj projekt Nové Vlčince iný investor.

  • Tlačiť
  • 5

Na žilinských Vlčinciach ožije v menšom predkrízový projekt Color Park, ktorý tu chceli realizovať zahraniční investori, no z ich plánov napokon zišlo.

Pozemok na rozhraní Moskovskej ulice a Bulharskej cesty, kde už v minulosti búrali bývalú školu, sa medzičasom dostal do rúk domácich podnikateľov, ktorí tu počítajú s výstavbou bytov.

Zelené Vlčince zastrešuje developerská skupina Reinoo, pre ktorú pôjde o dosiaľ najväčší rezidenčný projekt.

Aj strešné penthousy s terasami

Zelené Vlčince ponúknu dva osempodlažné bytové bytové domy s posledným ustúpeným podlažím. Pôjde o 1- až 4-izbové byty s výmerami od 29 do 126 štvorcových metrov.

Podľa pôdorysného plánu z prezentácie je v ponuke na 2. – 7. podlaží oboch domov dovedna 24 jednoizbových, 60 dvojizbových, 36 trojizbových a 12 štvorizbových bytov.

Na vrchnom ôsmom podlaží budú nadštandardné 5-izbové strešné byty s terasami. Tieto penthousy predáva developer v stave holobytu.

Reinoo zatiaľ neuvádza všetky ceny bytov, cenník poskytujú zástupcovia firmy záujemcom zatiaľ iba osobne. Pred dvomi týždňami bol spustený úvodný predpredaj v projekte.

Ceny bytov sa 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 5

Tagy Reinoo, Zelené Vlčince, Žilina