Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Zelené terasy Devín rozbiehajú piatu etapu

21.04.2017, 11:00 | ds | © 2017 News and Media Holding

Krátko po dokončení štvrtej etapy projektu Zelené terasy Devín spúšťa developerská spoločnosť J&T Real Estate predaj ďalších 16 rodinných domov. Výstavba piatej fázy sa začne v lete.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

V ponuke sú štvorizbové bezbariérové a dvojpodlažné päťizbové nízkoenergetické rodinné domy s plochou strechou. Výmery pozemkov sa pohybujú od 444 do 740 štvorcových metrov a plochy domov sú 120 a 169 štvorcových metrov. Súčasťou väčších domov sú dvojgaráže, pri menších dve parkovacie miesta.

Záujemcovia si musia pripraviť od necelých 335-tisíc do vyše 443-tisíc eur. Developer po skúsenostiach z predchádzajúcich etáp predáva rodinné domy v stave holodom. Súčasťou dodávky je príprava na krb, predpríprava na zabezpečovací systém, vonkajšie elektrické žalúzie a predpríprava na chladenie.

Neprehliadnite

„Vždy sa snažíme nastaviť celý projekt a jeho okolie tak, aby čo najviac vyhovovali tým, ktorí ho budú potom využívať. Lokálne danosti a špecifiká daného územia sú jedinečné, a preto naše projekty vždy najviac formuje dobrá znalosť miesta a potreby klienta,“ vysvetľuje rýchly štart predaja výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán.

Projekt Zelené terasy odštartoval už v roku 2009 predajom pozemkov pre individuálnu výstavbu. Súčasťou prvej etapy bolo 51 parciel. O tri roky neskôr sa začal predaj prvých ôsmich rodinných domov, ktoré boli dokončené na jeseň 2013. V ďalších etapách postupne pribudlo ďalších 12 domov. Štvrtá etapa bola dokončená tento rok vo februári.

Zelené terasy Devín - vizualizácia piatej etapyZdroj: J&T Real Estate

Zelené terasy Devín sú koncipované ako komunitné bývanie, kde majú obyvatelia k dispozícii služby správcovskej spoločnosti, ktorá zabezpečuje aj údržbu trávnikov či drobné opravy.

J&T Real Estate spustil v polovici tohto mesiaca predaj bytov aj v projekte Klingerka v mestskej časti Ružinov. V 36-podlažnej budove vznikne 380 bytov. Developer pokračuje vo výstavbe bytového domu Fuxova v Petržalke a dokončuje Zuckermandel v Starom Meste.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy J&T Real Estate

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Chete predať nehnuteľnosť? My vieme ako

Chete predať nehnuteľnosť? My vieme ako Poraďte sa zdarma, akú hodnotu má dnes vaša nehnuteľnosť a získajte pri jej predaji čo najviac!

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pridať inzerát