Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Zelené terasy Devín rozbiehajú piatu etapu

21.04.2017 | ds | © 2017 News and Media Holding

Krátko po dokončení štvrtej etapy projektu Zelené terasy Devín spúšťa developerská spoločnosť J&T Real Estate predaj ďalších 16 rodinných domov. Výstavba piatej fázy sa začne v lete.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

V ponuke sú štvorizbové bezbariérové a dvojpodlažné päťizbové nízkoenergetické rodinné domy s plochou strechou. Výmery pozemkov sa pohybujú od 444 do 740 štvorcových metrov a plochy domov sú 120 a 169 štvorcových metrov. Súčasťou väčších domov sú dvojgaráže, pri menších dve parkovacie miesta.

Záujemcovia si musia pripraviť od necelých 335-tisíc do vyše 443-tisíc eur. Developer po skúsenostiach z predchádzajúcich etáp predáva rodinné domy v stave holodom. Súčasťou dodávky je príprava na krb, predpríprava na zabezpečovací systém, vonkajšie elektrické žalúzie a predpríprava na chladenie.

Neprehliadnite

„Vždy sa snažíme nastaviť celý projekt a jeho okolie tak, aby čo najviac vyhovovali tým, ktorí ho budú potom využívať. Lokálne danosti a špecifiká daného územia sú jedinečné, a preto naše projekty vždy najviac formuje dobrá znalosť miesta a potreby klienta,“ vysvetľuje rýchly štart predaja výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán.

Projekt Zelené terasy odštartoval už v roku 2009 predajom pozemkov pre individuálnu výstavbu. Súčasťou prvej etapy bolo 51 parciel. O tri roky neskôr sa začal predaj prvých ôsmich rodinných domov, ktoré boli dokončené na jeseň 2013. V ďalších etapách postupne pribudlo ďalších 12 domov. Štvrtá etapa bola dokončená tento rok vo februári.

Zelené terasy Devín - vizualizácia piatej etapyZdroj: J&T Real Estate

Zelené terasy Devín sú koncipované ako komunitné bývanie, kde majú obyvatelia k dispozícii služby správcovskej spoločnosti, ktorá zabezpečuje aj údržbu trávnikov či drobné opravy.

J&T Real Estate spustil v polovici tohto mesiaca predaj bytov aj v projekte Klingerka v mestskej časti Ružinov. V 36-podlažnej budove vznikne 380 bytov. Developer pokračuje vo výstavbe bytového domu Fuxova v Petržalke a dokončuje Zuckermandel v Starom Meste.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy J&T Real Estate

Diskusia (0 reakcií)