Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Žite naplno v Bratislave: Ponuka, ktorá vám uľahčí hľadanie bytu

27.05.2019, 00:00 | PR

Inzercia | Záujemcov o vlastné bývanie je veľa, zaujímavých ponúk málo. Víťazí ten, kto sa vie rýchlo (a správne) rozhodnúť.

  • Tlačiť

Ponuka dostupných bytových jednotiek v novostavbách dosiahla koncom minulého roka historicky najnižšiu úroveň za posledné štyri roky a ako upozorňujú analytici z Inštitútu urbánneho rozvoja, tento vývoj pretrváva dodnes. Z bývania sa stáva čoraz nedostatkovejší tovar a neutíchajúci záujem ľudí po vlastnom byte robí z hľadania „domova snov“ náročný proces s neistým výsledkom.

Nikoho preto neprekvapí, že až 90 % bytov v rezidenčnom projekte Jarabinky je predaných ešte pred skolaudovaním a susedné Jarabinky Grande majú obsadených už 82 % bytov. Ak čakáte na vhodné načasovanie, kedy si zabezpečiť bývanie v jednej z najvychytenejších bratislavských štvrtí, správny čas je teraz. Váhavých rozhýbe informácia o 3 300-eurovom kolaudačnom bonuse na posledné voľné byty v ponuke a praktické delenie bytov, v ktorých ľahšie nájdete to, čo ladí s vaším životným štýlom.

... pre slobodné duše

Kompaktnosť je kľúčovým slovom trojizbových jarabinkových bytov, ktoré s výmerou 70 až 80 metrov štvorcových oslovia každého, kto miluje neviazanú voľnosť. Tú praktickosť oceníte dennodenne. Čím menej času strávite pri upratovaní, tým viac vám ho ostane na dobrodružstvá.

... pre milovníkov priestoru

Trojizbáky vo výmere 80 až 90 metrov štvorcových v sebe skrývajú rozšírený potenciál moderného bytového zónovania. Okrem dennej a nočnej zóny v tak veľkorysom priestore ľahko vytvoríte hobby kútik či miesto pre vašu zberateľskú vášeň, a to všetko bez obáv, že byt stratí zo svojej vzdušnosti.

... pre náročných

Tvrdíte, že voľného miesta nikdy nie je dosť? Výmera 95 metroch štvorcových v trojizbových bytoch z kategórie Pre náročných vám dá absolútnu slobodu v prerozdeľovaní priestoru. Radosť zo zariaďovania bývania bude o to väčšia, o čo štedrejšia je plocha, ktorej môžete vdýchnuť váš jedinečný štýl.

Grande zážitok

Chcete si užiť všetok jarabinkový komfort s pridaným bonusom krásnych výhľadov? Jarabinky Grande odpovedali na veľký dopyt záujemcov a pristúpili k premene veľkých bytov na menšie a kompaktnejšie, vďaka čomu pribudlo do ponuky posledných pár dvoj- a trojizbákov.

Nové centrum Bratislavy

Spolu s takmer dokončenými Jarabinkami kvitne do krásy aj okolie. V Bratislave podobne zásadná transformácia nemá obdoby. Jarabinková ulica je súčasťou aktuálne sa rozvíjajúcej lokality Nív, ktorá sa doslova deň po dni mení na modernejšie, dynamické nové centrum hlavného mesta. Život na tejto adrese vám zaručí, že budete vždy v centre diania a blízko k nepreberným možnostiam mestského spoločenského vyžitia.

A ak budete mať dosť pouličného zhonu, nechajte ulicu, nech príde k vám. Nákupná promenáda a uzavretý dvor pod domom posunú hranice vášho domova aj do exteriéru, zatiaľ čo interiér splní vaše vysoké nároky na kvalitný bytový štandard a praktické dispozičné riešenia.

Pripravte sa, že to najkrajšie, čo bude túto jar kvitnúť, sú Jarabinky. Nečakajte, kým zavoňajú niekomu inému a využite špeciálny 3 300-eurový kolaudačný bonus na ostávajúce voľné byty v ponuke. Viac na www.jarabinky.sk.

  • Tlačiť

Tagy PR články