Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ako vyzerajú najlepšie slovenské kancelárie. Pozrite si nominácie na Office roka

06.02.2020, 18:00 | pol | © 2020 News and Media Holding

Súťaž Office roka, v ktorej odborná porota hodnotí úroveň kancelárií prihlásených firiem zo Slovenska, pozná nominácie aktuálneho ročníka. Do užšieho výberu sa dostali priestory ôsmich spoločností. Víťazov vyhlásia v marci.

  • Tlačiť
  • 0

Aj pracovné priestory niektorých slovenských firiem spĺňajú prísne kritéria na moderné prostredie svetového kalibru.

Tie najlepšie každoročne hodnotí súťaž Office roka, ktorú organizuje realitno-poradenská spoločnosť CBRE. Aktuálne ohlásila osem firiem, ktoré sa dostali do záverečnej nominácie.

Súťažia v troch kategóriách

Tento rok sa do súťaže prihlásilo 30 spoločností, otvorená je pre firmy rôznych veľkostí aj oblastí podnikania.

V užšej nominácií sú HB Reavis, WebSupport, Aliter Technologies, Pernod Ricard Slovakia, Campus City, Austrian Beton Werk, Anodus a Arval. 

Všetci ôsmi finalisti dostanú možnosť prezentovať svoje priestory odbornej porote pri osobnej návšteve. Do ich kancelárií zavítajú odborníci na pracovné prostredie, dizajnéri a architekti. V porote sú tento rok Barbora Markechová, Peter Stec, Michal Riabič, Katarína Cihová a Ján Matulník.

Firmy bojujú o prvenstvo v troch kategóriách – Inovatívna kancelária, Zdravá kancelária a Kancelária ako DNA firmy. Jednotlivé priestory sú v tomto ročníku nominované ako celok, nie pre každú kategóriu zvlášť. Okrem nich organizátori vyhlásia aj absolútneho víťaza, držiteľa ceny Office roka.

Vlani sa celkovým víťazom stali kancelárie spoločnosti Swiss Re, ktoré boli podľa poroty aj najinovatívnejšie. Najzdravšie kancelárie mala ČSOB, v kategórii Kancelária ako DNA firmy uspel Forbes.   

„Je naozaj skvelé každý rok sledovať, že aj na Slovensku máme čoraz väčšie množstvo veľmi kvalitných a premyslených kancelárií, čoho dôkazom sú aj tohtoroční finalisti súťaže,“ hovorí J. Matulník, vedúci oblasti architektúry a dizajnu v CBRE.

Neprehliadnite

„Zaujímavá bola práve rôznorodosť súťažných návrhov, kde proti sebe stáli interiéry tvorené súčasne s celou budovou, a tým odzrkadľovali výrazný kontakt s exteriérom. Na druhej strane stáli interiéry navrhované do biznis centier v menšom merítku, ale aj veľké kancelárske plochy office gigantov. Vybrať z nich top 8 bolo naozaj veľmi náročné. Najnáročnejšie však bude pre nás porotcov vybrať tých, ktorí sa postavia na stupienky víťazov,“ dodal.

Súťaž spojená s konferenciou

Výhercov vyhlásia 19. marca na slávnostnom odovzdávaní cien, ktoré sa bude konať v priestoroch galérie súčasného umenia Viktoria´s Gallery.

Súčasťou programu je aj konferencia Office roka, ktorá sa bude konať po vyhlásení výsledkov, 25. marca v bratislavskej Mlynici.

Generálnym partnerom súťaže Office roka je Wood & Company Real Estate, partnermi sú spoločnosti Microsoft, Proudly, Bavaris, Nespresso, Quboard, Nestlé a Victoria´s Gallery. Mediálnym partnerom je týždenník TREND.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Office roka

Diskusia (0 reakcií)