Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Arboria Park v Trnave sa rozrastá

19.06.2017, 00:00 | PR

Inzercia | Pekný dvojizbový byt v Arborii Mesačná aj za 84 500 eur

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Mimoriadne úspešný trnavský projekt Arboria Park je už v polovici výstavby a pri tej príležitosti developer, spoločnosť Lucron Development predstavil ďalšiu etapu Arborie, bytový dom Arboria Mesačná. Situovaný je za práve rastúcou Arboriou Zelená. Využite špeciálne uvádzacie ceny, ktoré sú časovo obmedzené.

Arboria Mesačná ponúkne svojim spokojným susedom vnútroblok otvorený smerom na juhozápad, priamo do slnkom zaliateho verejného parku. Mesačná bude mať veľké okná s trojsklom so zníženým parapetom. Pre záujemcov milujúcich veľké, otvorené priestory je tiež pripravených niekoľko veľkoryso naprojektovaných bytov, ktoré uspokoja požiadavky aj tých najnáročnejších obyvateľov. Na ploche vyše 8 200 m2 vyrastie spolu 163 bytov a aj v Arborii Mesačná si svoj domov nájdu tak jednotlivci, ako páry či celé rodiny.

Na Mesačnej je k dispozícii šestnásť jednoizbových, 78 dvojizbových, 59 trojizbových a desať štvorizbových bytov. Za mimoriadne výhodné predpredajové ceny napríklad kúpite pekný dvojizbový byt aj za 84 500 eur. Uvádzacie ceny však platia len do 30. 9. 2017. Kúpa bytu v predpredaji má pritom niekoľko skvelých výhod. „V predpredaji je cena oproti trhovým výrazne nižšia. Mnoho klientov sa preto, okrem kúpy svojho bytu, zamýšľa aj nad investičnými možnosťami,“ vysvetľuje Martina Slamková, špecialistka na projektové financovanie spoločnosti Lucron. Po kolaudácii sa totiž hodnota nehnuteľnosti zvyšuje.

Ďalšou prednosťou je aj možnosť výberu. Klient si môže vybrať z oveľa širšej ponuky, napríklad poschodie, orientáciu na svetové strany, veľkosť jednotlivých bytov. Môže sa rozhodnúť, či má záujem o byt so šatníkom, s dvomi kúpeľňami, s terasou, lodžiou alebo s predzáhradkou. Tiež si môže vybrať zo širokej ponuky štandardov ako parkety, dvere, kúpeľne. Aj to sú faktory, ktoré môžu na trhu zaujímavo zvýšiť cenu vašej nehnuteľnosti,“ dodáva.

Samozrejme, aj Mesačná je obklopená krásnym, až trojhektárovým parkom a zeleň sa v najbližšom okolí domu rozrastie na viac ako 3 500 m2. V Arborii nechýbajú ani detské ihriská a pribudnú aj športoviská. Obávať sa nemusia ani motoristi, spoločnosť Lucron Development pre nich naprojektovala 192 stojísk v podzemnej garáži a priamo v okolí domu sa bude nachádzať ďalších 27 parkovacích miest.

Arboria Park je už dnes moderná mestská štvrť na skvelom mieste. Dostatočne ďaleko od hluku mesta a zároveň na dosah ku kompletnej občianskej vybavenosti s výborným napojením na centrum aj na obchvat mesta. Arboria vytvára samostatný urbánny priestor, obytnú zónu 21. storočia s ponukou všetkého, čo patrí k dobrému bývaniu.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Tagy PR články

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

City Park Ružinov

City Park Ružinov BOND Reality ponúkajú exkluzívne na predaj byty v projekte City Park Ružinov. Na kúpu vám stačí 10% z ceny bytu. Bezkonkurenčné ceny a občianska vybavenosť.

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v luktatívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy • Ružová ulica - Senec • 3-izbový byt s vlastným kúrením • podlahová plocha bytu 64 m2 + terasa 10 m2 • tichá novovybudovaná lokalita

Pridať inzerát