Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ballymore otvoril Sklad číslo 7

06.03.2008, 12:57 | Ľuboš Mistrík | © 2008 News and Media Holding

Spolu s prezentáciou projektu naštartoval predaj bytov v Eurovei.

  • Tlačiť
  • 0

Zrekonštruovaním a sprístupnením Skladu č. 7 predstavil írsky developer Ballymore svoj projekt Eurovea. Zverejnil aj ceny bytov, hoci konkrétnejšie o štvorcoch hovoriť nechce. Podľa predošlých vyjadrení riaditeľa slovenskej pobočky King Sturge Miroslava Barnáša však vychádzajú vyššie ako 150-tisíc Sk/m2.

„Napríklad, ceny štúdiových bytov začínajú od 6,5 mil. Sk, bytov s jednou spálňou od 9,5 mil., s dvoma spálňami od 12,7 mil., troma spálňami od 22 miliónov a pri penthousoch od 39 miliónov korún,“ hovorí tlačová správa spoločnosti.

eurovea7_3.jpg

Areál poskytne aj 60-tisíc m2 obchodov v Pribina Gallerie. Mali by sa tu nachádzať značky ako H&M, Marks&Spencer, Nike, Benetton, s.Oliver, ale aj kino Imax a ďalšie. Administratívne priestory vzniknú v troch objektoch, dokopy pôjde o 24-tisíc štvorcov.

Predajné centrum bytov spolu bude do roku 2010 zriadené práve v zrekonštruovanom Sklade. Po tomto termíne majú tieto priestory spolu s novovybudovaným auditóriom na streche ambíciu stať sa „novým kultúrnym centrom mesta“. V súčasnosti na nábreží pokračujú betonárske práce a na jar tohto roku by mala začať rekonštrukcia dopravnej infraštruktúry v okolí.

eurovea7_4.jpg

Foto - Vlado Benko

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)