Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Byt za šesťtisíc eur? ŽSR predávajú prebytočný majetok

06.11.2018 | Tomáš Vašuta

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

06.11.2018 | Cenek

Trochu akoze kauza? A to cesky UZSVVM (take nemame, maju jeden urad pre “prebytocnosti”) dokonca drazi auta a byty na Aukren(ceska obdoba e-bayu).

06.11.2018 | citatelTrendu

Toto je zase raz tunel. Potom budú nariekať že nemajú podnikové byty na ktoré by nalákali ŽSR zamestnancov. začnite už konečne zatvárať zlodejov čo sa tvária ako menežéri podnikov. Ich úlohou je efektívne riadiť podnik, ak ho finančne poškodzujú majú skončiť v lochu natvrdo aj s finančnou pokutou.

06.11.2018 | HlasNaHlas

Je to vsetko tak drahe, ze mi pripada, ze to ani nechcu predat. Myslim, ze taky je plan. Potom pojdu s polovicnymi cenami vybranym zaujemcom, bez toho, aby sa o tom ktokoľvek iný dozvedel. Niečo ako nástenkový tender.

12.11.2018 | Igypop2

Par rokov dozadu som sa zucastnil akcie k pozemku ktory predavali ZSR v BA. Samozrejme som neuspel, ale popri tom som zistil, ze tato aukcia uz prebiehala treti krat a ani raz sa uzpesne nezrealizovala. A pre nedostatok zaujemcov to nebolo, rovnako nie z dovodu ze by nikto neponukol vyssiu ako vyvolavaciu cenu. Pozemok mal zjavne skoncit v rukach niekoho ineho...